banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

MELİHAT GÜLSES’LE NOSTALJİ GECESİ

63. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında Akşehir Nasreddin Hoca Açık Hava Tiyatrosu’nda bir konser veren Klasik Türk müziğinin usta ismi Melihat Gülses izleyicilere müzik ziyafeti verdi.

ANMA-KUTLAMA 08.07.2022, 14:23 08.07.2022, 14:25 Haber Merkezi
578
MELİHAT GÜLSES’LE NOSTALJİ GECESİ
banner12

Sanatseverler kulakların pasını silen şarkılara eşlik ederken, sanatçı ve orkestrayı dakikalarca alkışladılar. Türk Sanat Müziğinin sevilen ismi Melihat Gülses, birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere; AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile çok sayıda seyirci katıldı.

Konserde bir konuşma gerçekleştiren Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya “Türk Sanat Müziğiyle güzelleşen bu gecemizde hemşehrimiz Melihat Gülses hanımefendinin payı çok büyüktür. Şenliğimize ayrı bir renk kattı. Bizleri kırmayıp şenliğimize teşrif ettiniz, teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci ise “Kendimi artık bir Akşehirli olarak hissediyorum. Beni böyle biliniz. Sanatçımız Melihat Gülses hanımefendiye katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel bir gece oldu sanatseverlerimizin kulaklarının pasını sildiğini düşünüyorum. Şimdiden Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Konya Milletvekili Orhan Erdem’ de “Hepimiz çok mutluyuz. Gururumuz buradadır. Nezaketi, zarafetiyle örnek bir sanatçımızdır. Akşehirli hemşehrileri, kardeşleri, büyükleri onunla gurur duymaktadır. Bu güzel aileyi kutluyoruz. Bizleri bu güzel geceyi tattırdığı için Melihat hanıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşma sonrasında AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile birlikte günün anısına sanatçı Melihat Gülses’e bir plaket takdim etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
30
açık