banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

KUTLAMA PROGRAMINDA YEMİN EDECEKLER

Akşehir Kaymakamlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından Akşehir Kültür Merkezi’nde yapılacak. Emekli olan öğretmenlere Hizmet Şeref Belgelerinin takdimi ve adaylığı kalkan öğretmenlerin Yemin Töreni de program çerçevesinde gerçekleştirilecek.

ANMA-KUTLAMA 23.11.2021, 00:11 22.11.2021, 17:30 Haber Merkezi
878
KUTLAMA PROGRAMINDA YEMİN EDECEKLER
banner12

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından saat 09:00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayacak olan kutlamalar, saat 09:30’da Akşehir Kültür Merkezi’nde başlayacak olan programla devam edecek. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kutlama mesajı katılımcılarla paylaşılacak. İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’nun konuşmasını, “24 Tanımla Öğretmen” adlı video gösterimi izleyecek.

Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan programda, emekli olan öğretmenler adına Nuran Özyerden’in yapacağı konuşma sonrasında emekli olan öğretmenlerimize Hizmet Şeref Belgeleri takdim edilecek. Mesleğe yeni başlayan öğretmenler adına Elif Yıldırım’ın yapacağı konuşma sonrasında da adaylığı kalkan öğretmenlerin Yemin Töreni gerçekleştirilecek.

Program, Öğretmenler Günü vesilesiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası Kompozisyon Yarışması ile Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren öğretmenlerin ödüllerinin verilmesiyle sona erecek.

Akşehir Kültür Merkezi’ndeki programın tamamlanması sonrasında, şehit olan ve ebediyete intikal eden öğretmenler için öğle namazını müteakip İplikçi Camii’nde Hatim Duası ve Mevlidi Şerif okutulacak.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
22
açık