banner8

banner9

banner28

banner10

İLÇE MEM’DEN 24 KASIM ETKİNLİKLERİ

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenler arasında Kompozisyon Yazma Yarışması ve Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

ANMA-KUTLAMA 24.11.2021, 00:12 23.11.2021, 18:10 Haber Merkezi
298
İLÇE MEM’DEN 24 KASIM ETKİNLİKLERİ
banner12

Geçtiğimiz hafta duyurulan Kompozisyon Yazma Yarışması’nda; Tarık Buğra İlkokulu öğretmenlerinden Keziban Demirağaç birinci olurken, Şehit Selçuk Özer Anadolu Lisesi’nden Özgür İlyas Bayırakoşan ikinciliği, Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi’nden Gökhan Yıldırım da üçüncülüğü elde etti.

Akşehir Gençlik Merkezi’nde düzenlenen öğretmenler arası Masa Tenisi Turnuvası ise çekişmeli maçlara sahne oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, Şube Müdürleri, idareciler ve öğretmenlerin izlediği karşılaşmalar sonunda; Mehmet Türkmen İlkokulu’ndan Mehmet Turgutalp, bu anlamlı turnuvada birinciliği elde etti. Şehit Gürkan Arıtürk MTAL öğretmenlerinden Yurdaer Uzun ikinci olurken, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’ndan Ömer Mercan de turnuvayı üçüncülükle tamamladı.

Yarışma ve Turnuvada dereceye giren öğretmenlere ödülleri, bugün Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kutlama programı çerçevesinde takdim edilecek.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
açık