banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

İLÇE BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Çeltik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” vesilesiyle ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen İstiklal Marşı’nı güzel okuma, resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri, Kaymakam Yusuf Beran Vuran tarafından verildi.

ANMA-KUTLAMA 13.03.2021, 00:06 12.03.2021, 17:51 Haber Merkezi
973
İLÇE BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
banner12

Yarışmalarda dereceye giren öğrencileri, Covid-19 tedbirleri kapsamında makamında kabul eden Kaymakam Vuran; “İstiklal Marşımızın Kabulünün 100. Yılını coşkuyla, gururla ve onurla idrak ediyoruz. Milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak ve Mehmet Akif ruhunu öğrencilerimizde anlamlandırmak adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte düzenlediğimiz yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimizi çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdik. Milli marşımızın ruhunu yaşatalım; bu marş bizim istiklalimiz, geleceğimiz her şeyimizdir” şeklinde konuştu.

Resim Yarışmasında Merkez İlkokulu öğrencisi Beren Uçar, Şiir Yarışmasında Honamlı Ortaokulu öğrencisi Gülseren Korkmaz, Kompozisyon Yarışmasında Çeltik AİHL öğrencisi Emine Kaban, İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında ise İlkokul Kategorisinde 100. Yıl İlkokulu öğrencisi Gülsüm Göktürk ve Ortaokul Kategorisinde Merkez Ortaokulu öğrencisi Belinay Meşe ödüle layık görüldüler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
açık