banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

GENCER SAVAŞ BANDOSU AKŞEHİRLİLERİ COŞTURDU

63. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda her akşam çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Etkinlikler kapsamında Gencer Savaş Bandosu Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara bir konser verdi.

ANMA-KUTLAMA 08.07.2022, 14:38 08.07.2022, 14:42 Haber Merkezi
435
GENCER SAVAŞ BANDOSU AKŞEHİRLİLERİ COŞTURDU
banner12

Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen ve yoğun katılımın olduğu konserde hareketli şarkılar ve danslar ile Akşehirliler muhteşem bir gece yaşadı.

Konser öncesi Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce kişiye dansları ve şovuyla keyifli dakikalar yaşatan ünlü sunucu ve şovmen Doğukan Alsay’ın ardından Gencer Savaş Bandosu’nun konserine geçildi. Gencer Savaş Bandosu’nun hareketli ve güzel şarkıları ile gönüllerince eğlenen Akşehirliler renkli görüntüler oluşturdu.  

Gencer Savaş Bandosu’na Akşehir’de gösteri yapan halk oyunu ekipleri de eşlik ederek çeşitli danslar sergileyip oyunlar oynadılar. Etkinlik sonunda Gencer Savaş Bandosu’na Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel tarafından Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya adına bir plaket takdim etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
31
açık