banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

EKİPLERDEN AKKAYA’YA ZİYARET

62’nci Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında, yoğun bir program çerçevesinde yöresel halk oyunlarını sergileyen Halk Oyunları Ekipleri, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile Akşehir Kültür Merkezi’nde bir araya geldiler.

ANMA-KUTLAMA 12.07.2021, 00:08 11.07.2021, 15:32 Haber Merkezi
398
EKİPLERDEN AKKAYA’YA ZİYARET
banner12

Ziyarette hazır bulunan BORDER Bornova Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü, HOTEAD Halk Oyunları Topluluğu, Gaziantep DELDE Delyanlılar Gençlik ve Spor Kulübü, Mamak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Bolvadin HOYEK Halk Oyunları Ekibi ve Akşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibine teşekkür eden Başkan Akkaya; birbirinden güzel oyun ve kostümleriyle şenliğe ayrı bir renk ve nefes kattıklarını, Akşehir dışından gelen tüm halk oyunları ekiplerinin Akşehir’in turizm elçisi olduklarını söyledi.

Ekip sözcüleri de Akşehir’de bulunmaktan ve gördükleri ilgiden çok mutlu olduklarını belirterek, Başkan Salih Akkaya ve tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler. Halk Oyunu Ekipleri, Başkan Akkaya’ya çeşitli hediyeler sunarken Akkaya da ekiplere, Şenliğe katkılarından ötürü birer plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
1
parçalı bulutlu