banner8

banner9

banner28

banner10

CUMHURİYET KOŞUSU YAPILDI

Yunak’ta Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Liseler Arası Cumhuriyet Koşusu, sentetik sahada, bireysel kategoride ve iki grup halinde gerçekleştirildi.

ANMA-KUTLAMA 28.10.2021, 00:07 27.10.2021, 17:57 Haber Merkezi
374
CUMHURİYET KOŞUSU YAPILDI
banner12

Yarışmalarda, Genç Kızlarda; Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Asuman Şekeroğlu birinci, Cemal Karacan Anadolu Lisesi öğrencisi Esmanur Aktaş ikinci, Şehit Şevki Akgün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Meryem Keskin de üçüncü oldu.

Genç Erkeklerde ise ilk 3’e giren öğrenciler; Cemal Karacan Anadolu Lisesi’nden Burak Zübeyr Aker, Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Yusuf İslam Yalçınöz ve Cemal Karacan Anadolu Lisesi’nden İzzet Ertürk oldular.

Yarışmaları izleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; koşuya katılan tüm öğrencileri kutlarken, beden eğitimi öğretmenleri ve okul yöneticileri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Muhammed Ali Tokdemir’e de teşekkür etti.

Dereceye giren öğrencilere madalya ve hediyelerinin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleri sırasında verileceği öğrenildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
6
parçalı az bulutlu