banner8

banner9

banner28

banner10

CANLI YAYIN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE KÖPRÜ OLDU

Mevlid Kandili dolayısıyla Akşehir’de vatandaşlar camileri doldururken, yatsı namazı öncesinde İplikçi Camii’nde gerçekleştirilen Mevlid Kandili Özel Programı da KONTV Televizyonu’ndan canlı olarak yayınlandı.

ANMA-KUTLAMA 19.10.2021, 00:08 18.10.2021, 17:13 Haber Merkezi
516
CANLI YAYIN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE KÖPRÜ OLDU
banner12

Konya İl Müftüsü Doç. Dr. Ali Öge’nin de katıldığı programda Akşehir İlçe Müftülüğü din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim tilavetleri yapılarak, mevlid ve ilahiler okundu. Programın sonunda Akşehir İlçe Müftüsü Ahmet Müjdeci tarafından dua edildi.

Program öncesi ve sonrasında Akşehir Belediyesi İkram Çeşmesi’nden camiye gelen cemaate ve cami dışındaki vatandaşlara ballı süt ikramı yapılırken, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından da kandil simidi dağıtıldı.

Diğer illerde yaşayan ve gurbetteki hemşehrilerimizin de Mevlid Kandili Özel Programını canlı yayın üzerinden izleme olanağı bulduklarını belirten Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; programda emeği geçen Konya İl Müftüsü Doç. Dr. Ali Öge ve Akşehir Müftüsü Ahmet Müjdeci ile İlçe Müftülüğü ve Belediye görevlilerine teşekkür etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
açık