banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

BAŞKAN AKKAYA’DAN ANNELERE ÇİÇEK

Şehir genelinde kurulan pazarları, parkları ve huzurevini Anneler Günü münasebetiyle ziyaret eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Anneler Günü’nü kutladığı kadınlara çiçek verdi.

ANMA-KUTLAMA 10.05.2022, 00:08 09.05.2022, 17:07 Haber Merkezi
1807
BAŞKAN AKKAYA’DAN ANNELERE ÇİÇEK
banner12

Gazi Pazarı ve Yarenler Pazarı’nda alışveriş ve satış yapan kadınların Anneler Günü’nü kutlayıp çiçek veren Başkan Akkaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Nasreddin Hoca Huzurevi ve Hıdırlık Mesire alanının ardından şehit ailelerinin evlerini de ziyaret ederek şehit anneleri ve babalarıyla sohbet edip, şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutladılar. Belediye zabıta ekipleri ve belediye görevlileri de şehrin çeşitli yerlerinde çiçek dağıtımını sürdürdü.

Ziyaretlerine ilişkin bir açıklama yapan Akkaya; “Annelerimizin bu mutlu gününde; evlatlarını bağrına basamayan, onları kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı şehit annelerimizi ziyaret ederek acılarını bir nebze olsun unutturalım istedik. Annelerimizin hakkı asla ödenmez ve annelerimizin kıymeti sadece tek bir günle anlaşılamaz. Annelerimiz bizim her zaman başımızın tacıdır” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu