banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİR’DE ÇOCUK FESTİVALİ

Akşehir Belediyesi; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 23-24 Nisan 2022 tarihlerinde Playland Eğlence Merkezi işbirliği ile Akşehirli çocuklar için çocuk festivali düzenledi.

ANMA-KUTLAMA 25.04.2022, 00:12 24.04.2022, 16:05 Haber Merkezi
1242
AKŞEHİR’DE ÇOCUK FESTİVALİ
banner12

Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliklerde; şişme oyun grupları, survivor parkuru ve dijital oyun tırı çocuklarla buluştu. Akşehir Belediyesi tarafından da yüz boyama etkinlikleri yapılırken, çocuklara balon ve rüzgar gülü gibi hediyeler dağıtıldı.

Festival açılışında bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; “Bugün önemli bir gün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği bu güzel bayramda, resmi kutlama programının ardından Akşehirli çocuklarımızı, Nasreddin Hoca torunlarımızı eğlendirelim, onlara bu bayramı daha coşkuyla yaşatalım, güzel hatıra biriktirmelerine vesile olalım istedik. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından okullarımız için farklı saatlerde yapılan planlama ile de her çocuğumuzun buradaki tüm etkinliklerden yararlanmasını sağlamış olduk. Tüm çocuklarımıza iyi eğlenceler diliyorum. Bu sene ilkini gerçekleştirdiğimiz bu çocuk festivalini her yıl yapmayı ümit ediyoruz” dedi. 

Açılışa katılan protokol üyeleri, festival alanını gezerek oyun alanındaki çocuklarla birlikte oyuncaklarla oynayıp, kaleye şut çektiler. Çocuklarıyla birlikte festival alanına gelen veliler de çocuklarıyla birlikte güzel vakit geçirmenin keyfini yaşadılar.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
parçalı az bulutlu