banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 101. Yıldönümü Kutlama Programı, saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çelenk sunulmasıyla başlayacak.

ANMA-KUTLAMA 22.04.2021, 00:10 21.04.2021, 17:19 Haber Merkezi
1726
23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMI
banner12

Merkezdeki resmi okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okulları temsilen Zübeyde Hanım Anaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Nasreddin Hoca MTAL ve Kız Anadolu İHL Müdürlerinin yanı sıra merkez ortaokulların bayrak ve flamalarıyla katılacağı törende, Saygı Duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı okunacak.

Cumhuriyet, Nasreddin Hoca, Yıldırım, Nihat Dayanık ve Tarık Buğra İlkokullarının 4. sınıflarından birer öğrenci, idareci ve öğretmenleri refakatinde sırasıyla Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü makamlarında temsil görevi üstlenecekler.

Akşehir Belediyesi tarafından hazırlanmış, günün anlam ve önemini belirten döviz ve pankartlar ile Atatürk posterleri ve Türk bayrakları şehir merkezinin uygun yerlerine asılacak.

Tüm resmi ve özel okullar ile kurumlar da bayrak ve Atatürk posterleri asacaklar. Hafta boyunca, uzaktan eğitimde ve pandemi kurallarına uygun olarak yüz yüze eğitimde programlar yapılacak, 23 Nisan’ın anlam ve önemi, ders olarak işlenecek.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
30
açık