banner178
banner241
Flaş Haber
Kapat

SOKAK BASKETBOLU’NDA VETERANLAR DERECE YAPTI

Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Şehr-i Beyza Gençlik Derneği organizasyonuyla yapılan 4. Sokak Basketbolu Turnuvası yapılan ödül töreniyle son buldu.

SOKAK BASKETBOLU’NDA VETERANLAR DERECE YAPTI

Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Şehr-i Beyza Gençlik Derneği organizasyonuyla yapılan 4. Sokak Basketbolu Turnuvası yapılan ödül töreniyle son buldu.

12 Eylül 2018 Çarşamba 01:54
646 Okunma
SOKAK BASKETBOLU’NDA VETERANLAR DERECE YAPTI
banner155

Akşehir Gençlik Merkezi basketbol sahasında yapılan ödül törenine; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu, Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Şehr-i Beyza Gençlik Derneği üyeleri, turnuvaya katılan sporcular ve vatandaşlar katıldı.

4. Sokak Basketbolu Turnuvası’nın ödül töreninde bir konuşma yapan Başkan Akkaya;  “Sokak Basketbolu turnuvamıza her geçen yıl ilgi artmaktadır. Bu yılki turnuvaya 250 sporcu katılarak 30 takım halinde birbirleriyle yarıştılar. Bu turnuva;  heyecan duyulacak, onur duyulacak, takdir edilecek faaliyetlerden bir tanesidir.  Sporcu arkadaşlarımızı katılımlarından dolayı kutluyorum.  Bildiğiniz üzere “Mahallelerimiz Yarışıyor” ve “Şipitin Çıksın” turnuvaları da var. Bunun yanında şehrimizde farklı dallarda faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimiz var ve bu kulüplerimiz halter, basketbol, futbol, boks, yüzme, okçuluk, güreş, atletizm gibi ciddi anlamda sportif faaliyetlerde bulunuyorlar. Tüm sportif faaliyetlere olduğu gibi bu kulüplerimize de Akşehir Belediyesi olarak desteklerimizi sürdüreceğiz.

Başta ilk üçe girenler olmak üzere  turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Buraya katılmak, burada yarışmak da önemli. Özellikle veteranları kutluyoruz. Belli bir yaşa gelmiş sporcularımızın hala o enerjiyi, heyecanı burada yaşamaları, hele hele derece yapmaları keyif verdi bizlere. Arkadaşlarımızı her zaman takdir ediyoruz. Onlar da gençlere örnek oluyorlar.

Önümüzdeki günlerde sağlıklı yaşam için sportif faaliyetler kapsamında bisiklet istasyonlarını faaliyete geçirmiş olacağız. Bisikletlerimiz kartlı sistemle çalışacak. Bisiklet istasyonlarımız ilçe olarak sadece Alanya ve Akşehir’de olup ayrıca 7 ilimizde bulunmakta. Akşehir’imiz yine birçok konuda ilklere öncülük etmiş olacak.” dedi.

Tören sonunda dereceye giren takımlara ve sporculara ödülleri törene katılan protokol tarafından verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada