banner178
banner241

AKŞEHİRSPOR, ATA SPORUMUZU CANLANDIRIYOR

Akşehir Spor Kulübü Güreş Takımı, çalışmalarına devam ediyor. Kulüp, güreş sporuna ilgisi olan 11-15 yaş arası gençleri kurslara katılmaya davet ediyor.

AKŞEHİRSPOR, ATA SPORUMUZU CANLANDIRIYOR

Akşehir Spor Kulübü Güreş Takımı, çalışmalarına devam ediyor. Kulüp, güreş sporuna ilgisi olan 11-15 yaş arası gençleri kurslara katılmaya davet ediyor.

15 Şubat 2018 Perşembe 01:39
433 Okunma
AKŞEHİRSPOR, ATA SPORUMUZU CANLANDIRIYOR
banner155

Akşehir Spor Kulübü sadece futbol kategorisinde değil farklı dallarda da spora desteğini sürdürüyor. Akşehir Spor Kulübü Güreş Takımı, Güreş Antrenörü Ahmet Ayar koordinesinde Nasreddin Hoca Stadyumu Salonu’nda çalışmalarına devam ediyor.

BAŞKAN YILDIZ:GÜREŞ’İ SEVDİRMEK İSTİYORUZ”

Ata sporu olan güreşte dünya güreş şampiyonu Rıza Kayaalp gibi başarılı sporcu çıkarmak istediklerini kaydeden Akşehir Spor Kulübü Başkanı Yahya Yıldız, “Ata sporumuz güreşe olan ilgiyi artırmak, güreşi çocuklarımıza ve gençlerimize sevdirmek adına kulübümüz bünyesinde güreş takımını oluşturduk. Kulübümüze katılan gençlerimiz çalışmalarını Ahmet hocamız eşliğinde sürdürüyor. İnşallah, gençlerimize ata sporumuz güreşin alt yapısını vererek Akşehirli gençlerimizi şampiyonalarda, olimpiyatlarda görmek istiyoruz. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YILMAZ: “SPORU GENÇLERE SEVDİRMEK ANA HEDEFİMİZ”  

Akşehir Spor Kulübü’nün ata sporu güreş dalında çalışma başlattığı için Akşehir Spor Başkanı Yahya Yıldız ve yöneticileri İbrahim Öncel, Ünal Çelik, ve Mehmet Korkusuz’a teşekkür eden Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, “Milli ve manevi değerlerin bilincinde bir gençlik oluşmasını sağlamak için gençlerimizi yetenekleri doğrultusunda farklı dallarda spora yönlendirmek ve sporu sevdirmek için kamu kurum ve kuruluşlar, özel kurumlar olara uğraş veriyoruz. Gençlerimizin, ilçemizi ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesini istiyoruz ki bu alanlarda alt yapı ve kulüp çalışmaları yürütüyoruz. Tesislerimizde gençlerin spora olan ilgisine biz de katkı sağlıyoruz. Gençlerimizi daha güçlü bir Akşehir, Konya ve Türkiye için spora davet ediyoruz” sözlerine yer verdi.

Güreş takımına katılmak isteyen gençler, Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne başvuru yapabilir.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada