banner178

VATAN PARTİSİ'NDEN İMZA KAMPANYASI

Vatan Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı," İncirlik Üssü ABD'ye kapatılsın" imza kampanyası ve bildiri dağıtımı etkinliği yaptı.

VATAN PARTİSİ'NDEN İMZA KAMPANYASI

Vatan Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı," İncirlik Üssü ABD'ye kapatılsın" imza kampanyası ve bildiri dağıtımı etkinliği yaptı.

02 Haziran 2017 Cuma 00:58
8707 Okunma
VATAN PARTİSİ'NDEN İMZA KAMPANYASI
banner155

Vatan Partisi Akşehir İlçe Teşkilatı, vatan bütünlüğü ve güvenlik için "İncirlik üssü ABD'ye kapatılsın" broşürü dağıttı.

 İlçe Başkanı Mehmet Ceylan'ın kamuoyuna yaptığı açıklamasında, "Bölücü PKK Terör Örgütüne ve Fettullah Terör Örgütüne karşı devletçe ve milletçe büyük bir mücadele içindeyiz. Vatan savaşı veriyoruz. Terör örgütlerinin arkasında Amerika ve İsrail var. Vatan toprağı olan İncirlik Üssünden kalkan Amerikan uçakları, Mehmetçiğimize ve Polisimize kurşun sıkan terör örgütlerini koruyor. Amerikan tankları sınır boylarımızda PKK'yı desteklemek için namlularını Türkiye'ye çevirmiş bulunuyor. Dahası; İncirlik Üssü, 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ'nün darbe girişimine yataklık etti. Apaçık ortadadır, İncirlik Üssü Türkiye'nin güvenliğine hizmet etmiyor. İncirlik Üssü, Amerika'nın Türkiye hükümetini devirme ve Türkiye kalesini içerden ele geçirme girişiminin hizmetindedir. Devekuşu gibi kafamızı kuma gömmenin alemi yok! İncirlik Üssü Türkiye'nin bağrına sokulmuş bir hançerdir. Olmaz böyle şey; Hükümet, vatan toprağımızda Türkiye'ye karşı bir müdahale ve saldırı üssü bulunmasına izin veremez. İncirlik Üssü, aynı zamanda komşularımıza karşı bir tehdit ve saldırı üssüdür. Suriye, Irak ve İran'ın toprak bütünlüğü, Türkiye'nin toprak bütünlüğüdür. Türkiye, Müslüman milletlerin düşmanı olan eşkiyaya yataklık yapamaz. Vatan Partisi olarak kampanya başlatıyoruz. İncirlik Üssü Amerikan uçaklarına kapatılsın. İncirlik Üssü Türk Ordusunun denetimi altına alınsın” dedi.

Son Güncelleme: 02.06.2017 00:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada