banner178

TÜRKİYE-İSKOÇYA TSO BAŞKANI’NDAN ÖRS’E ZİYARET

Türkiye-İskoçya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Akşehirli Sıtkı Nalcı, AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

TÜRKİYE-İSKOÇYA TSO BAŞKANI’NDAN ÖRS’E ZİYARET

Türkiye-İskoçya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Akşehirli Sıtkı Nalcı, AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

29 Temmuz 2017 Cumartesi 01:27
621 Okunma
TÜRKİYE-İSKOÇYA TSO BAŞKANI’NDAN ÖRS’E ZİYARET
banner155

Türkiye-İskoçya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Akşehirli Sıtkı Nalcı, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs’ü ilçe binasında ziyaret etti. Ziyarette gündemi değerlendiren Türkiye-İskoçya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Akşehirli Sıtkı Nalcı ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanı A. Bahadır Örs bir süre sohbet ettiler.

Gündemi değerlendiren AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Örs, “Şehrimizden yıllar önce yurtdışına çıkan ve bugün de oralarda zor şartlara rağmen çalışmalarına devam eden hemşerilerimizden birisi olan Sıtkı Bey nezaket göstererek bizleri ziyaret ettiler. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Oradaki yaptıkları çalışmalar ülkemizi temsiliyet anlamında büyük önem arz ediyor. Biz büyüdükçe güçlendikçe birileri rahatsız oluyorlar. Öyle gözüküyor ki bundan böyle de rahatsız olmaya devam edecekler. Çünkü bizler durmadan yorulmadan çalışmaya mecburuz” dedi.

İskoçya’da hem kendisinin hem de eşinin değişik sivil toplum kuruluşlarında görev aldığını ve siyasetle iç içe olduklarını belirten Sıtkı Nalcı “Çocukluğumun geçtiği bu güzel şehri ben çok seviyorum. Özellikle eski Akşehir diye tanımlanan bölgedeki Akşehir Evleri’nin olduğu yerler ve arastadaki restorasyon çalışmaları mükemmel. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Yurtdışından Türkiye’yi gözlemlemek çok daha kolay oluyor belki sizler burada yaşadığınız için çok fark edemeyebilirsiniz ama her geçen gün güçlenen bir Türkiye var. Bizler de her zaman deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak isteriz” dedi.

İlçe Başkanı Örs tarafından hediye edilen Nasreddin Hoca figürlü Matematik temalı saatten oldukça etkilendiğini belirten Nalcı “İskoçya’da birçok toplantıda kullanacağım bunu, çok teşekkür ederim” dedi.

Son Güncelleme: 29.07.2017 01:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada