banner178

OSMAN FEDAİ ADSIZ'LILARLA BULUŞTU

MHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai yaklaşan yerel seçimler kapsamında Adsız Kasabasında seçim çalışmalarında bulundu.

OSMAN FEDAİ ADSIZ'LILARLA BULUŞTU

MHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai yaklaşan yerel seçimler kapsamında Adsız Kasabasında seçim çalışmalarında bulundu.

28 Ocak 2014 Salı 00:28
2100 Okunma
OSMAN FEDAİ ADSIZ'LILARLA BULUŞTU
banner155

Adsız’da yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Fedai, kasaba halkı tarafından “Başkan Fedai” sloganları ile karşılandı. Adsız Kasabasında bulunan 5 kahvehanede seçim çalışması yapan Başkan Adayı Fedai yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:

 “Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde tüm belediyeleri ve köyleri dolaştık. Sadece Adsız Belediyesi ve Ortaköy Belediyesinde gereken çalışmayı askıya aldık. Bunun nedeni ise iki beldemiz de Ak Parti Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Türkan Başkanım ve Cevat Başkanlarımın adaylık sürecinde netlik kazanmaması idi. Biz buraya Ak Parti’nin adayının açıklanmamasından ötürü gelip buralarda seçim çalışması yapmayı etik bulmadık. Bu yüzden Ak Parti’nin adayı açıklanmasından sonra buralara geldik.  Görüyorum ki kasabanızda bizi kendiniz den biri sayarak kabul ettiniz. Bunun için ekip arkadaşlarım ve kendi adıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Ben sizden yani içinizden biri olarak size sesleniyorum ; kasabınızın dertleri bizim dertlerimiz olarak  görüyorum.   Adsız kasabamızda görüyorum ki birçok sıkıntılarınız çözüme ulaşmış. Bizim Adsız Kasabamıza ilişkin olarak mera ıslah projemiz olacak. Bu proje ile birlikte hayvanlarınızı otlatabileceğiniz daha ferah alanlara sahip olacaksınız.” Dedi.

 Düzenlenen toplantılar, kasabalılarla yapılan görüş alış verişlerinin ardından sonra  sona erdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
d.s 2014-01-29 18:05:51

Evet sayin atsiz kasaba halki dogrugözde mera l lslahı oldugu gibi bir mera islahida size lazım ki aynı dogrugözdeki gibi sizde evde bakin hay vanlariniza evde bakarsiniz sakin tektaraflı düşunmeyin iyi araştirin son pişmanlik fayda vermez fedayiden başkan olmaz.hükümetin yaninda olun aklinizi kullanin.sevgiler

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada