banner178

MİLLETVEKİLİ ADAYI ERDEM KARABULUT MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Konya Milletvekili adayı Orhan Erdem ve Ak Parti Akşehir İlçe Başkanlığı Karabulut Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

MİLLETVEKİLİ ADAYI ERDEM KARABULUT MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Konya Milletvekili adayı Orhan Erdem ve Ak Parti Akşehir İlçe Başkanlığı Karabulut Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

14 Haziran 2018 Perşembe 10:58
557 Okunma
MİLLETVEKİLİ ADAYI ERDEM KARABULUT MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ
banner155

Ak Parti Konya Milletvekili adayı Orhan Erdem, Ak Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Zeybek, Ak Parti Akşehir Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyeleri ile Karabulut Mahallesini ziyaret etti.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ABDURRAHMAN ÇARDAKOĞLU; “ HAYAL EDİLEMEYEN YATIRIMLAR AK PARTİ SAYESİNDE HAYATA GEÇTİ.”

Yoğun bir kalabalıkla Ak Parti Akşehir’e ev sahipliği yapan Karabulut Mahallesi sakinlerine hitap eden Ak Parti İlçe Başkanı Çardakoğlu 24 Haziran seçimlerinin bütün seçimlerden daha önemli olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti ; “ Karabulut Mahallesi her seçimde yüksek bir oy oranı ile Ak Partiye destek veriyor. Biz bütün oy veren oy vermeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Karabulut Mahallemiz 24 Haziran seçimlerinde büyüyen ve gelişen Türkiye’ye engel olmak isteyenlere gereken cevabı yine yüksek oy oranıyla vereceğine yürekten inanıyorum. Evet, gerçekten 16 yılda eğitimden sağlığa, sanayiden ulaşıma, dış politikadan kültür ve turizme ve dahi her alanda ilerleyen bir Türkiye’miz var. İşte biz 24 Haziran seçimlerinde ülkemize oylarımızla sahip çıkacağız. Biz yatırım yapıyoruz diyoruz onlar yatırımları durduracağız ve yıkacağı diyorlar. İşte zamanında hayal edilemeyen yatırımlar 16 yılda Ak Parti sayesinde hayata geçmiştir ve milletimizde bunun farkında. 24 Haziran da sandıkları patlatarak cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiş yapacak.”

AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH AKKAYA;” MİLLETİMİZ KARAR VERECEK İSTİKRAR DEVAM EDECEK.”

Belediye yatırımları ve 24 Haziran seçimleri hakkında açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya,” Büyükşehir yasasıyla birlikte başta bakanlık yatırımlarımız olmak üzere Konya Büyükşehir yatırımlarımız Akşehir Belediyemiz yatırımları ile Akşehir’e en iyi şekilde hizmet ediyoruz. 24 Haziran seçimleri ardından milletimizin kararı ile yatırımlarımız artarak devam edecek. “ sözlerine yer verdi.

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYI ORHAN ERDEM;”AK PARTİ İKTİDARI İLE ŞAHLANDI VE ŞAHLANACAK”

Muhalif kesimin amaçlarının Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmek olduğunu kaydeden Ak Parti Konya Milletvekili adayı Orhan Erdem yapılan yatırımların muhalif kesim tarafından göz ardı edildiğini belirtti. Eski Türkiye’yi getirmek isteyen bir muhalefet kesimin var olduğunu dile getiren Erdem,”3 Kasım 2002 de göreve geldiğimiz dönemde yıpratılmış geriye götürülmüş bir Türkiye vardı. Ak Parti iktidarı olarak Ak Parti genel merkezimizle, il, ilçe ve belde teşkilatlarımızla vatan, millet, bayrak ve ezan sevgisi ile yola çıkarak o bataklıktan güzel Türkiye’mizi bugünlere taşıdık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek sadece ülke içerinse değil aynı zamanda dış politikada da ülkemizi ileriye taşıdık. Yok dolar yükseldi, yok ekonomimiz kötüleşiyor diyerek ülkemizi yıpratmak isteyen kesimlere en güzel cevabı büyüme oranı olarak üst sıralarda yer alarak verdik. İrade erdem ve cesaretle vakit Türkiye vakti diyerek 24 Haziranda aynı cevabı sandıkta vereceğiz.”  şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine son verdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada