banner178

MHP’DEN BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, Lice’de yaşanan Bayrak indirme olayına sert tepki gösterdi.

MHP’DEN BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, Lice’de yaşanan Bayrak indirme olayına sert tepki gösterdi.

12 Haziran 2014 Perşembe 00:44
3498 Okunma
MHP’DEN BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ
banner155

İlçe Başkanlığı, bayrak indirme olayına tepki olarak bugün “Bayrağına Sahip Çık” yürüyüşü ile tepkisini gösterecek.

Bugün saat 17.30’da Askeri Depo önünden başlayacak olan bayraklı yürüyüşe tüm duyarlı vatandaşları davet eden İlçe Başkanı Zekeriya Kanat, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bir gurup teröristin Lice’de 2. Hava Kuvveti Komutanlığına bağlı askeri alana girerek, Türk bayrağını indirmesini şiddetle kınıyor müsebbiplerinin derhal cezalandırılmasını Türk milleti adına talep ediyoruz.

Bizim canımız bu tende olduğu müddetçe Türkiye bir Türk yurdu olarak varlığını sürdürecektir.

Siyasi iktidarın bölücülerle yürüttüğü müzakerelerin terörü durdurmadığı gibi, teröristleri daha çok şımarttığı son hadiselerden de görüldüğü gibi belirgin bir şekilde görülmüştür. Bu bölücü hareketlere gerekli ders derhal verilmelidir. 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nda yapılan bu olay Türk Milletini derinden etkilemiştir. Bayrak Türk milleti için her şeyden kutsal olan ve uğruna milyonlarca şehit verilen bir değerdir. Bayrağımız bağımsızlığımızın simgesi olması yanı sıra bizim şerefimizdir ve namusumuzdur. Bu şerefe ve namusa leke düşürmek hiç kimsenin hakkı ve haddi değildir.

Türk’ün bayrağına uzanan eli kırarız. Türk’ün vatanına dikilen gözü çıkarırız. Türk’ün şerefine uzanacak dilleri koparırız. Hiç kimse Türk milliyetçilerini aşmadan Türkiye üzerinden hesap yapabileceğini sanmasın. Bizim canımız tende olduğu müddetçe Türkiye bir Türk yurdu olarak varlığını sürdürecektir.

                Bayrağımıza sahip çıkmak amacıyla; 12 Haziran Perşembe Günü Akşehir’de Bulunan Vatan ve Bayrak sevdalısı Sivil Toplum Örgütlerince tertip edilen ‘’BAYRAGINA SAHİP ÇIK ‘’ yürüyüşüne  siyasi görüşü ne olursa olsun her bayrak ve vatan  sevdalısı Akşehirli hemşerimizi saat 17:30 da Askeri Depo önünde bayraklarıyla birlikte katılmaya davet ediyor, bugün kutlayacağımız beraat kandilinizi de kutlar Allahtan hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

Son Güncelleme: 12.06.2014 00:45
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada