banner178

KOCAELİ’DEN AKŞEHİR AK PARTİYE ZİYARET

Memur-Sen Kocaeli İl Başkanı Mehmet Akkuş, AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KOCAELİ’DEN AKŞEHİR AK PARTİYE ZİYARET

Memur-Sen Kocaeli İl Başkanı Mehmet Akkuş, AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

01 Ağustos 2017 Salı 00:37
828 Okunma
KOCAELİ’DEN AKŞEHİR AK PARTİYE ZİYARET

Memur-Sen Kocaeli İl Başkanı Mehmet Akkuş, Ak Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs’ü ziyaret etti. Ziyarette gündeme yönelik değerlendirmelerde bulunan ikili özellikle sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Akşehir’de yapılan çalışmaları büyük bir beğeni ile takip ettiklerini belirten Memur-Sen İl Başkanı Akkuş “Ülkemizde yapılan devrim niteliğindeki çalışmalarda Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere sizler gibi bu davaya gönül vermiş insanların yaptıkları fedakârca çalışmalar çok önemli. Allah sizlerden razı olsun. Düşman adeta ağzını açmış bekliyor iken bizler mesai gözetmeksizin hep birlikte çalışmamız gerekiyor. Bizler de görev yaptığımız yerlerde bizleri buralara layık gören büyüklerimizi mahcup etmemek için var gücümüzle çalışıyoruz” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Akşehir İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, “Ülkemizin geldiği noktada STK’ların yaptıkları çalışmalar büyük önem arz etmektedir. 15 Temmuz sürecinde özellikle Memur-Sen darbe karşıtı duruşu ile bu şehit kanlarıyla sulanan vatan topraklarına sahip çıkmış tarafını net olarak belli etmiştir. Sendikalar sadece değişik beklentilerle insanların toplandıkları kuruluşlar değil, acaba mesleki örgüt anlamında neler yapılabilir acaba benim ne gibi bir katkım olabilir düşüncesinde olunan proje üretilen yerler olmalı diye düşünüyorum” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner249

banner250

banner252

banner229

banner240

banner216

banner159

banner233

banner248

banner253

İpek Eşarp Burada