banner178

İSTİŞARE, MERKEZ MAHALLELERDEN BAŞLADI

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, merkez mahalle başkanları ile bir araya gelerek istişarede bulundular.

İSTİŞARE, MERKEZ MAHALLELERDEN BAŞLADI

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, merkez mahalle başkanları ile bir araya gelerek istişarede bulundular.

19 Ekim 2018 Cuma 00:26
573 Okunma
İSTİŞARE, MERKEZ MAHALLELERDEN BAŞLADI
banner155

İlçe Teşkilatı binasında yapılan toplantıya; İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Başkanı Salih Akkaya ile Altunkalem, Anıt, Eskikale, İstasyon, Kızılca, Meydan, Nasreddin, Selçuk, Seyran, Tekkeköy, Tipi, Yarenler, Yeni Mahalle ve Yıldırım mahallelerinin başkanları, yönetimleri ve sandık kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, mahallelerde tamamlanan ve devam eden çalışmalar ele alınırken, ülke gündemi ve yerel gündem de değerlendirildi.

Mahalle Başkanlarına seslenen İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu; “Biz sadece seçim zamanı değil, her zaman sahadayız. Belediye Başkanımız, Meclis Üyelerimiz, Yönetimimiz, Kadın ve Gençlik Kollarımızla mahalle ziyaretleri, ev ziyaretleri ve özel ziyaretler gerçekleştirerek çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Sokağımız, mahallemiz ve ilçemiz için yapılacak ne varsa, Akşehir ve Konya Büyükşehir Belediyelerimizle çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

AK Parti kademelerinde dava bilincinin hat safhada olduğunu kaydeden Çardakoğlu; “Yarınlar rahatlarından vazgeçenlerin olacaktır’ sözünü aklımızdan çıkarmayalım! Gün vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkma günüdür ve hak davamıza her zamankinden daha fazla sadakat gösterme günüdür. Görüyoruz ki ekonomik saldırılarla ülkemizi kaos ortamına dönüştürmek ve Türkiye’mizi Irak ve Suriye haline getirmek istiyorlar. Bu yüzden bir ve beraber olarak davamızı yürüteceğiz.” sözlerine yer verdi. 

Mahalle başkanlığı görevinin çok önemli bir görev olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Salih Akkaya da;  “Mahalle başkanlarımız, belediyemizle olsun, ilçe başkanlığımızla olsun mahalle sakinlerimizle aramızda köprü görevi üstlenmektedir. Mahalle yatırımlarımızda çalışmalarımız devam ediyor. Milletvekilimiz Orhan Erdem ile seçim sonrası mahallelerimizi ziyaret ederek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişareler gerçekleştirdik. Elhamdülillah, partimizin tüm kademelerindeki arkadaşlarımız ellerinden gelen gayreti fazlasıyla gösteriyor.’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada