banner178

HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, inşaatı süren hükümet konağında incelemelerde bulundu

HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, inşaatı süren hükümet konağında incelemelerde bulundu

17 Mayıs 2012 Perşembe 01:07
1676 Okunma
HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR
banner155

Akşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği arsa üzerinde yapımı tüm hızıyla devam eden Akşehir Hükümet Konağı’nın kara yapısı bitti.

            Yeni yapılan hükümet konağını inceleyen AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, inşaat çalışmaları ve yapı hakkında bilgi aldı. Baloğlu’nun yaptığı incelemeye Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, AK Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs ile AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı üyeleri de katıldı.

            İnşaatın büyük bir hızla ilerlediğine dikkat çeken AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu “Akşehir’imizin en güzel yerinde prestijli bir arsayı Belediyemiz Özel İdaremize ve İçişleri Bakanlığımıza tahsis etti. İnşaat çok hızlı bir şekilde ilerliyor ve şu anda kara yapısı bitmiş durumda. Nüfus Müdürlüğünden SGK’ ya, Tapu Müdürlüğü’nden Sosyal Yardımlaşma Vakfı’na kadar birçok hükümet hizmetlerinin bulunduğu fiziki yapıyı kapsayan bu bina, inşallah kısa bir süre içerisinde bitirilecek ve Akşehir halkının hizmetine sunulacak” dedi.

            Akşehir’in yıllardır özlemini çektiği, Akşehir’e yakışır ve Akşehir’in büyük ilçe ölçeğine yakışır bir hükümet konağının yapıldığına vurgu yapan Baloğlu, “ Tabi ki burada AK Parti Hükümeti’nin tüm Türkiye’de yaptığı yatırımların Akşehir’e de yansımasını hep birlikte görüyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederek, hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Son Güncelleme: 20.11.2018 12:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada