GARNİZON KOMUTANI TURAÇLI’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri kısa bir süre önce Akşehir Garnizon Komutanlığı’na atanan İkmal Albay Orkun Turaçlı’yı ziyaret etti.

GARNİZON KOMUTANI TURAÇLI’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri kısa bir süre önce Akşehir Garnizon Komutanlığı’na atanan İkmal Albay Orkun Turaçlı’yı ziyaret etti.

30 Aralık 2016 Cuma 07:08
2611 Okunma
GARNİZON KOMUTANI TURAÇLI’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR
banner155

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs ve Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Koyuncu, Rafet Akçetin, Uğur Kardaş, Abidin Dilber, Abdurrahman Çardakoğlu, Albay Erdal Canol’un İstanbul’a atanmasının ardından Akşehir Garnizon Komutanlığı’na atanan İkmal Albay Orkun Turaçlı’ya makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

ALBAY TURAÇLI: “HAİNLE, GERÇEK TÜRK KOMUTANINI

AYIRT ETTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve 15 Temmuz 2016 tarihinde hainlerin milletimizin birlik ve beraberliğine zarar vermek istediklerini belirten Akşehir Garnizon Komutanı İkmal Albay Orkun Turaçlı, “ Hain olmayan herkese kapımız açıktır. 15 Temmuz günü ülkemize zarar vermek istenildi. Yaklaşık 2 bin yıllık Türk ordusunda görülmemiş bir girişim yaşandı ve ben bunu yapanların gereken cezayı da alacaklarına inanıyorum. Bizim başka bayrağımız, başka vatanımız yok onun için her Türk vatandaşı bayrağına, ülkesine sahip çıkmalı. Amacımız asker kıyafeti giymiş hain darbeci komutanla gerçek Türk komutanını ayırt ettirmektedir” dedi. 

 

İLÇE BAŞKANI ÖRS: “ZOR ZAMANLARDA İLK İNTİBALAR ÇOK ÖNEMLİDİR”

 

Özellikle 15 Temmuz 2016 tarihine ve bu süreçte yaşananlara değinen İlçe Başkanı A. Bahadır Örs ‘‘ 15 Temmuz gecesi şehrimizde, gerek Garnizon Komutanlığı’nda gerekse İlçe Jandarma’da bir hareketlilik olmaması bizleri memnun etmiştir. Zor zamanlarda da ilk intibalar çok önemlidir, kötü bir imaj var ise eğer o imajı yıkma kolay olmaz. Türk Silahlı Kuvvetleri bizim gözbebeğimizdir. Analarımız askerlik çağına gelmiş evlatlarını buralara gönderirken Peygamber Ocağı diyerek yollarlar. 15 Temmuz’da FETÖ mensubu kendini gizlemiş asker üniformalı hainler ülkemize bugüne kadarki en hain en kirli darbe girişiminde bulunmuşlardır. Bu örgüte mensup hainler bir bir temizlenecek ve yargı önünde hesap vereceklerdir. Bugün ülkemizde adeta istiklal-istikbal mücadelesi veriyoruz. Bu milletin, milli ve manevi değerler söz konusu olduğunda tek yumruk olacağını unutanların planları suya düşmüş oldu.”

 

Ziyaret sonrasında Albay Turaçlı’ya çam fidanı hediye edildi. Turaçlı da fidanı havaların düzelmesi ile birlikte kışlanın uygun bir alanına dikeceğini ifade ederek AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Son Güncelleme: 30.12.2016 07:09
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner229

banner216

banner159

banner233

banner240

İpek Eşarp Burada