banner178

FEDAİ ORTAKÖY’DE KIYI KENAR ÇİZGİSİNDEN YÜKLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai seçim çalışmaları kapsamında Ortaköy kasabasında açık hava konuşması gerçekleştirdi

FEDAİ ORTAKÖY’DE KIYI KENAR ÇİZGİSİNDEN YÜKLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai seçim çalışmaları kapsamında Ortaköy kasabasında açık hava konuşması gerçekleştirdi

21 Mart 2014 Cuma 00:41
1166 Okunma
FEDAİ ORTAKÖY’DE KIYI KENAR ÇİZGİSİNDEN YÜKLENDİ
banner155

Katılımın yoğun olduğu Ortaköy Beldesinde Fedai mevcut kıyı kenar çizgisi sorununu gündeme getirerek “sizlere kıyı kenar çizgisini halledeceğiz diyorlar, eminim geçen dönemde de demişlerdir. İnsan sormadan edemiyor; 15 yıldan bu yana aklınız başınıza seçim arifesinde mi geldi diye” konuştu.

Seçim çalışmaları kapsamında Ortaköy Beldesinde vatandaşlarla buluşan Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai, yaptığı açık hava konuşmasında yüzlerce kişiye hitap etti.  Fedai iktidar partisine yüklenerek şunları söyledi: “Sevgili Ortaköylüler, görüyorum ki sizler bizi bağrına basmışsınız, gecenin bu vaktinde böyle bir kalabalık bizleri mutlu etti, konuşmalarımı çok uzatmak istemiyorum. Biliyorum ki köyünüz de bugün vefat eden bir kardeşimiz var, sevgili vatandaşlarım şimdi Ak Parti tarafından size gelenler oluyor, duyuyoruz. Diyorlar ki Kıyı Kenar çizgisini halledeceğiz,  sizlere diyorlar ki biz olmasak sizlerin bu derdini kim çözecek, sevgili Ortaköylü kardeşlerim, bu tezgahlara kanmayacağınızı biliyorum, bu hükümet 15 yıldan bu yana iktidar, çıkaracakları bir yasa ile sizin kıyı kenar çizgisi probleminizi haledebilirlerdi. Nedense seçim arifesinde akılları başlarına geliyor. Ve diyorlar ki Kıyı kenar çizgisini çözeceğiz, el insaf 15 yıldan bu yana nerdeydi aklınız. Sizler bugün ecri misillerle karşı karşıya kaldınız, hatta 30 bin liradan fazla ceza alanlarınız oldu, size kıyı kenar çizgisini çözeceğiz diyenler o zamanlar nerdeydiler. Ben biliyorum ki sizler en güzel cevabı yerel seçimde vereceksiniz” dedi.

ORTAKÖY’DE SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

Seçim çalışmaları kapsamında Ortaköylü vatandaşlarla buluşan MHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai belde merkezinde 2 tane seçim ve irtibat bürosu açılışını gerçekleştirdi. Yapılan açılışlardan sonra belde merkezinde bulunan kıraathaneleri dolaşan MHP heyeti daha sonra da  taziye  evine giderek  baş sağlığı diledi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada