banner178

CHP GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, son günlerde yaşanan olayların değerlendirildiği yazılı bir açıklama yaptı.

CHP GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, son günlerde yaşanan olayların değerlendirildiği yazılı bir açıklama yaptı.

21 Ocak 2014 Salı 00:28
651 Okunma
CHP GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
banner155

CHP’den yapılan açıklama şöyle:

“AKP-Cemaat çatışması gün geçtikçe alevleniyor. Yeni ses kasetleri ortaya çıkarılıyor. Cemaate yakın olduğu bilinen bir bankadan kamuya ait paralar çekiliyor. Devlet içinde paralel yapılanma-örgüt var deniliyor. Düne kadar can ciğer kuzu sarması yaşayan Başbakanla Fethullah Gülen bugün ellerinden gelse birbirlerini bir kaşık suda boğacaklar. Başbakanı göklere çıkaran bazı televizyon kanalları bugün başbakanı ve AKP’yi topa tutuyor. Düne kadar Fethullah Gülen’i göklere çıkaran, özlüyoruz..... Diyen başbakan ve AKP bugün Fethullah Gülen ve cemaatini topa tutuyor.

Dün “ne istedilerse verdik” diyen Başbakan bugün cemaate ve onun liderine çete, örgüt, virüs, haşhaşiler (Haşişiler) gibi sözler sarf etmektedir.

Şimdi sormak gerekmez mi; devletteki yapıya paralel bir başka yapı varsa, devlette çete, örgüt, virüs, haşişiler gibi yapılanmalar varsa bunun sorumlusu kimdir? Mevcut AKP iktidarı değil midir?

Dün her istediğini verdiğiniz cemaate ve liderine bugün çete, örgüt, virüs, haşhaşi benzetmelerinin sebebi nedir? Ayakkabı kutularından çıkan milyon dolarlar mı, para sayma makineleri mi, bazı bakan çocuklarının evlerinden çıkan çelik kasalar mı?”

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada