banner178

“Biz siyaseti servet edinme yeri değil, hizmet etme yeri olarak biliyoruz”

SP Akşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Orhan: “Biz siyaseti servet edinme yeri değil, hizmet etme yeri olarak biliyoruz”

“Biz siyaseti servet edinme yeri değil, hizmet etme yeri olarak biliyoruz”

SP Akşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Orhan: “Biz siyaseti servet edinme yeri değil, hizmet etme yeri olarak biliyoruz”

22 Mart 2014 Cumartesi 08:36
674 Okunma
“Biz siyaseti servet edinme yeri değil, hizmet etme yeri olarak biliyoruz”
banner155

Saadet Partisi Akşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Orhan yerel basına yaptığı yazılı açıklamada AK Partiyi eleştirerek şu görüşlere yer verdi:

 

“Saadet Partisi olarak Türkiye genelinde ve Akşehir’deki yerel seçim çalışmalarımıza hız vererek devam ediyoruz. Biz siyaseti servet edinme yeri değil, hizmet etme yeri olarak biliyoruz. Milli Görüşçü bir mum misali mumun, yanıp erirken etrafını aydınlattığı gibi Milli Görüşçülerde halka hizmet için ömrünü ve servetini harcayanlardır. Bunun için hazineden yardım almayan bir parti olarak kendi imkânlarımızla halkımız için siyaset yapıyoruz. Biliyor ve inanıyoruz ki; “ Halka Hizmet Hakka hizmettir.”

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Milli Görüş’ün destanlar yazan efsane Belediye Başkanı Mustafa ÖZKAFA ile birlikte insanımızın olduğu her yere hizmet götürerek, insanımızın doğduğu yeri aynı zamanda doyduğu yer yaparak göçü durdurmaya adayız. Yapacağımız hizmetlerde halkımızın ihtiyaçlarını göz önüne alarak; sevgi, barış ve kardeşliğin tesis edilmesi için adayız. Belli bir kesimin değil tüm Akşehirli kardeşlerimizin kazanması için çalışacağız. Fabrika bacalarının yükselmesiyle, yepyeni iş sahaları ve büyük sanayi sitelerinin kurulmasıyla işsizliğin son bulduğu bir Akşehir’i birlikte kurmaya adayız. Geçmişte yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır.

 

Bizim, Saadet Partisi adayı olarak Akşehir’imizde sevgi, barış ve kardeşliği tesis etmek, işsizliğe son vermek için yatırımlar yapacağız dememiz yetmiyor. Projelerimizi hayata geçirerek cazibe merkezi bir Akşehir’i kurmak için yetkimizin olması gerekiyor. Bu yetki de siz değerli Akşehirli kardeşlerimizde. Onun için 30 Mart’ta sizlerden yetki istiyoruz ki; Neler yapabileceğimizi, nasıl bir belediyecilik anlayışını hakim kılmak istediğimizi görebilesiniz diye. Şundan emin olunki Saadet kazanınca siz Akşehirli Kardeşlerimiz, Konya ve Türkiye kazanacak. Saadet kazanınca 7’den 70’e herkes kazanacak”                                                           
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada