banner178
banner241

ANKETİMİZE KATILARAK PARTİNİZİN AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI SİZ BELİRLEYİN!

İŞTE AK PARTİ’DEN İSİMLERİ GEÇEN ADAY ADAYLARI: Abdülkadir OĞUL, Ahmet ÖTGÜN, Bülent AYCAN, İsmail AFŞAR, Ömer TERKENLİ, Dr. Salih AKKAYA, Türkan Pınar ÇİĞDEM, Yusuf KAHRAMAN

ANKETİMİZE KATILARAK PARTİNİZİN AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI SİZ BELİRLEYİN!

İŞTE AK PARTİ’DEN İSİMLERİ GEÇEN ADAY ADAYLARI: Abdülkadir OĞUL, Ahmet ÖTGÜN, Bülent AYCAN, İsmail AFŞAR, Ömer TERKENLİ, Dr. Salih AKKAYA, Türkan Pınar ÇİĞDEM, Yusuf KAHRAMAN

19 Ekim 2018 Cuma 00:05
13184 Okunma
ANKETİMİZE KATILARAK  PARTİNİZİN AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI SİZ BELİRLEYİN!
banner155

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Yerel Seçimlere 6 aydan az bir zaman kalınca siyasi partilerin ittifak görüşmeleri de hızlandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz ay içinde yerel seçimlerde AKP’yle işbirliği yapmaya hazır olduklarını açıklamasının ardından AK Parti ile MHP Kurmayları arasında görüşmeler başlamış, nihai karar için açıklama iki partinin liderine bırakılmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi 16 Ekim 2018 Salı günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.00'da kabul etti ve iki liderin görüşmesi yaklaşık 45 dakika sürdü ve görüşmelerin devam edeceği mesajı verildi.

Öte yandan 27. yasama döneminin başlamasının ardından partisinin TBMM grubunda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kimse 'bu benim yakınımdır' diye aday teklifiyle gelmesin" uyarısında bulundu ve yerel seçimlerde aday gösterecekleri kişilerin özelliklerini açıkladı: "Hem işini iyi bilecek hem çalışacak hem de bu davayı iyi hazmetmiş olacak. Adayın da bir karşılığı olacak, o da prim yapacak, partinin gücünü de arkasına alacak. Burada ehliyet ve liyakat esastır. Buna göre adımlarımızı atmakta da kararlıyız. Bütün prensiplerin üstünde bu prensip vardır. Bunun için sizlerden partimize, şehirlerimize ve ülkemize en iyi katkıyı sağlayacak bir yaklaşım içinde olmanızı bekliyorum. FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerine bulaşmamış olması, milletimizin değerleriyle çatışmaması, birikimi ve projeleriyle hizmet etmeye uygun olması şartıyla AK Parti'nin kapıları herkese açıktır.

Bize ehli tevazu, yani tevazu ehli isimler lütfen getirin. Halkına tepeden bakacak adamları bize getirmeyin, gurur kibir abidesi adamları bize getirmeyin. Hem işini iyi bilecek hem çalışacak hem de bu davayı iyi hazmetmiş olanları bize getirin. Hiç ilgisi, alakası olmayan ama 'Seçime gidiyoruz bu vesileyle onu da buradan a day yapalım'... Yok öyle şey. Emeği olacak. En iyi hizmetleri getirecek isimlerle seçimlere girdiğimizde bundan milletimizle birlikte bizler ve partimiz kazançlı çıkarız. Adayın da bir karşılığının olması lazım. Sadece partinin karşılığına sığınarak adaylık değil, adayın da bir karşılığı olacak, o da prim yapacak, partinin gücünü de arkasına alacak." şeklinde konuşarak kamuoyuna ve aday adayı olacaklara net bir mesaj vermişti.

Akşehir genelinde ise yerel seçimlerin AK Parti ve MHP arasında geçmesi gibi bir algı oluşmasına rağmen CHP ve İYİ Parti’nin tavırlarının da seçimlerde belirleyici olacağı gerçeği de gözardı edilmemelidir.

AK Parti Genel Merkezinin yanı sıra isteğe bağlı olarak anket firmaları tarafından Akşehir’de vatandaşla ‘yüzyüze’ veya ‘telefon’ yoluyla yapılan kamuoyu anketlerinde AK Partiden Akşehir Belediye Başkanlığı için isimleri geçen ‘Aday Adayları’nı şöyle tespit ettik. İsim sıralamasına göre de www.pervasiz.com.tr internet sayfamızda bugünden başlamak üzere ANKET düzenledik. Aşağıda isimleri yazılı olanlardan ADAY ADAYI olmak istemeyenler mail yoluyla bildirmeleri durumunda anketimizden çıkarılacaklar ya da aday adayı olmak isteyenler varsa bizzat gelerek bu taleplerini bildirmeleri durumunda isimleri anketimize eklenecektir.

Abdülkadir OĞUL (2011-2014 Akşehir Belediye Başkanı), AKŞEHİR  doğ.

Ahmet ÖTGÜN (Müteahhit ve halen AK Parti Belediye Meclisi Üyesi), AKŞEHİR doğ.

Bülent AYCAN (2018 AK Parti Milletvekili Aday Adayı), Erdoğdu/TUZLUKÇU doğ.

İsmail AFŞAR (2018 AK Parti Milletvekili Aday Adayı), YUNAK  doğ.

Ömer TERKENLİ (Esnaf, halen AK Parti Üyesi, 1994/1999 Refah Partisi Bld. Meclisi Üyesi, Fazilet Partisi İlçe Bşk.), AKŞEHİR doğ.

Dr. Salih AKKAYA (Halen Akşehir Belediye Başkanı), AKŞEHİR doğ.

Yusuf KAHRAMAN (SMMM, 2004--2006 AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi, 2006 - 2011 yılları arasında iki dönem AK Parti İlçe Başkanı), Kundullu/TUZLUKÇU doğ.

Türkan Pınar ÇİĞDEM – Eski AK Parti Adsız Bld. Bşk. ve Eski Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı. AKŞEHİR doğ.

AK Parti Aday Adaylarını kapsayan bu anketimiz için oy kullanacakların Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yukarıdaki açıklamalarını dikkate alınarak oy kullanmaları hem partilerinin hem de kamuoyunun mefaatine olacağını şimdiden hatırlatmak isteriz.

Anketimize katılacaklara şimdiden teşekkürlerimizi sunar ilçemizdeki diğer siyasi partilerde de aday adayları belli oldukça ayrı bir anket düzenleneceğinin de bilinmesini isteriz.

Unutulmamalıdır ki, düzenlenen tüm anketler kamuoyunun nabzını öğrenmek için yapılmaktadır. Belediye Başkan Adaylarını belirleme yetkisi her siyasi partinin yetkili kurullarıdır.

Son Güncelleme: 19.10.2018 15:55
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ali 2018-10-19 00:20:21

Bu adaylardan 2 kişi olarak yusuf Kahraman ve Abdülkadir oğul derdim oyumuda Yusuf kahramana atardim öbürleri iş yok

Avatar
Ö mer 2018-10-19 00:46:01

Yusuf Kahraman

Avatar
Mustafa özdemır 2018-10-19 00:54:22

Ismail avşar

Avatar
Alper 2018-10-19 01:00:48

Türkan pınar çiğdem

Avatar
Alper 2018-10-19 01:03:58

Millet türkan başkanı istiyor.

Avatar
Metin Durmaz 2018-10-19 09:02:18

Dogma buyume Akşehirliyim ilçemize hayırla hizmet edebilecek Yusuf KAHRAMAN'ı diyorum.tam cumhurbaşkanın aradıgi ve her kesimin sevdigi saydığı deger verdiği güzel bir insan Allah ışini rast getirsin.şimdiden ilçemize hayırli olsun.Hayırlı Cumalar Hemşerilerim

Avatar
Mustafa 2018-10-19 01:05:35

Abkülkadir oğul

Avatar
mtaladag 2018-10-19 08:30:13

hepsini anladım da Ömer Terkenli nedir arkadaş ya her seçim dönemi ismi çıkıyor bu arkadaş gibi daha Akşehir'de nicesi var sıradan bir esnaf farkı ne yani anket yapılacaksa Akşehir'de daha çok eğitimli ,kaliteli esnaf kardeşlerimiz var seçici olmakta fayda var derim.

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada