banner178

AKŞEHİR MHP İLÇE BAŞKANI FEDAİ’DEN KINAMA

“Bu adı anılan iki yazar müsveddesinin Akşehir Belediyesi tarafından dört kez şehrimize davet edilmesi program yaptırması da vahim bir hatadır ve düşündürücüdür”

AKŞEHİR MHP İLÇE BAŞKANI FEDAİ’DEN KINAMA

“Bu adı anılan iki yazar müsveddesinin Akşehir Belediyesi tarafından dört kez şehrimize davet edilmesi program yaptırması da vahim bir hatadır ve düşündürücüdür”

12 Mayıs 2017 Cuma 00:39
8149 Okunma
AKŞEHİR MHP İLÇE BAŞKANI FEDAİ’DEN KINAMA
banner155

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanı Osman Fedai, ulusal televizyonların birinde yayınlanan bir programda konuşmacı olan Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu'na tepki gösterdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanı Osman Fedai'nin yatığı yazılı açıklaması şöyle: "Ulusal televizyonların birinde yayınlanan bir programda Araştırmacı yazar müsveddelerinden Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu'nun Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, manevi kızı ve annesi hakkında konuşulanlar bizi derinden üzmüştür. Bu söylemler İslam inancından, tarih şuurundan ve bilimsel dayanaktan yoksun dedikodu ve iftira anlayışının bir örneğidir. Bu anlayışta olanlar İslam'da münafık olarak nitelendirilir.

Türk Milleti'nin müşterek değerleri olan kişilere yapılan bu hakareti şiddetle kınıyoruz. Kahvehanede dedikodu yapar gibi aslı-astarı olmayan bu tip programları sunan yayıncı kuruluşa ve yazar müsveddelerine de gerekli cezaların verilmesi milletimizin birlik ve beraberliği için önemlidir.

Bu adı anılan iki yazar müsveddesinin Akşehir Belediyesi tarafından dört kez şehrimize davet edilmesi program yaptırması da vahim bir hatadır ve düşündürücüdür. Yavuz Bahadıroğlu'nun "Yeni bir Türkiye kuruluyor" konulu konferansı AKM'de verdiğini biliyoruz.

Sayın Belediye Başkanı ve Kültür Müdürü yeni Türkiye'yi bunlarla mı kuracaksınız?  Yeni Türkiye'yi bilimsel dayanaktan yoksun, temelsiz kahve lakırdıları dedikodular üstüne mi bina edeceksiniz. Bunlar inancımıza, dini değerlerimize uygun mu? Akşehir halkını bunlarla mı aydınlatıyorsunuz?

Ebediyete göçmüş, milletimizin gönlünde taht kurmuş ortak değerlerimize iftira atmanın bedelini bu müsveddeler nasıl ödeyecekler?

Sorumlular, lütfen adımlarınızı dikkatli atın, yapılan hatalar hem şehrimiz de hem de milletimizin vicdanında derin yaralar açıyor. Birliğimiz zedeleniyor. Bu söylemlerin hiçbir kitapta yeri olmadığını hatırlatırken, olayı şiddetle kınadığımızı belirtir, halkımıza saygılarımızı sunarız."

Son Güncelleme: 12.05.2017 00:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Fatih sultan mehmet 2017-05-12 00:45:49

Biliyorum gene yayinlinmiyacak yorumum ama yaziyorum genede .fedai bey kendine nerden rant pay cikaririm diye araniyor kemal kilictar oglu gibi ayni yolda maşallah

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada