banner178

AKŞEHİR CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN KINAMA

“Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlığı Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetin kurulduğu gün kadar eskidir”

AKŞEHİR CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN KINAMA

“Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlığı Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetin kurulduğu gün kadar eskidir”

16 Mayıs 2017 Salı 07:12
7147 Okunma
AKŞEHİR CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN KINAMA
banner155

Akşehir Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı Atatürk’ün, Annesi ve Manevi Kızı hakkında bir TV kanalında yapılan hakaretlere ve çirkin sözler için şu kınamayı yayımladı: 

“Güzel Yurdum Türkiye. Nice yiğitler uğruna gözünü kırpmadan can verdi. Er meydanına giden tıbbiyelilerin, bıyığı terlememiş liselilerin okulları yıllarca mezun vermedi. Böyle nice yiğitlerin varken, hainlerinde pek çok ne yazık ki canım Türkiye’m, nankörlerin de pek çok canım Türkiye’m.

            Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlığı Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyetin kurulduğu gün kadar eskidir. Biz onları Kurtuluş Savaşını engellemek için kurulan hilafet ordularından, Yunan ordusu padişahın ordusudur diyenlerden tanıyoruz. Şeyh Sait isyanında, Dersim isyanında da hepsini gördük. İzmir suikastinde de oradaydılar.

            Ekmek veren eli kediler, köpekler bile bilirken onlar kendilerine bu yurdu kazandıran, geldikleri makamlara sayesinde ulaştıkları büyük insan Atatürk’e inanılmaz hakaretler ve ihanetler de bulunmakta çekinmemektedirler.

            Ve bugün şarlar iyice oluştu, artık tamamdır diyorlarsa yanılıyorlar. Bu ülkenin yapısı öylesine sağlam temellerle kurulmuş ki; bazıları dışarıdan, siz hainler ve iftiracılar içerisinden ne kadar uğraşırsanız uğraşın çabanız boşunadır. Sizler bu itirafları attıkça bizler daha da birbirimize sarılıyoruz, kenetleniyoruz. Asla başaramayacaksınız.

            Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e ve onun yakını olan kişilere karşı çirkin, ahlaksız iftiraları atanları protesto ediyor ve adının önünde Cumhuriyet kelimesi olan savcılarımızı bunları yapanlara karşı gereken dersi vermek üzere göreve davet ediyoruz.”

Son Güncelleme: 16.05.2017 07:14
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada