banner178
banner241
Flaş Haber
Kapat

AKKAYA ve ÇARDAKOĞLU’NDAN KADINLARA ÇİÇEK

Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ilçe genelindeki çeşitli kurum ve yerleri ziyaret ederek kadınlara çiçek verip günlerini kutladı.

AKKAYA ve ÇARDAKOĞLU’NDAN KADINLARA ÇİÇEK

Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ilçe genelindeki çeşitli kurum ve yerleri ziyaret ederek kadınlara çiçek verip günlerini kutladı.

09 Mart 2018 Cuma 00:30
407 Okunma
AKKAYA ve ÇARDAKOĞLU’NDAN KADINLARA ÇİÇEK
banner155

Başkan Akkaya ve Başkan Çardakoğlu ilk olarak Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Akşehir Nasreddin Hoca Huzurevi’ni ziyaret ederek buradaki yaşlılara karanfil verip günlerini kutladı. Ziyaretlere Başkan Akkaya’nın eşi Ayşegül Akkaya, Başkan Çardakoğlu’nun eşi Elif Çardakoğlu’da eşlik etti. Huzurevi Müdürü Fahri Çavdar’da ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, kurumlarına yaptığı destek ve katkılardan dolayı Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya teşekkür etti. Buradaki ziyaretin ardından Akşehir Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Akkaya, Başkan Çardakoğlu ve eşleri; buradaki bayan personele ve hastalara çiçek vererek günlerini kutladı. Hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunan heyet, hastanede poliklinik ve hasta odalarını da ziyaret ederek buradaki bayanlara çiçek verip günlerini kutladı.

Hastane ziyaretinin ardından Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı’nda AK Parti Akşehir Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı  Salih Akkaya ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Erkan ve yönetim kurulu üyelerine çiçek takdim edip günlerini kutladı. Burada bir konuşma yapan Başkan Akkaya “Hayme Ana olmasaydı bir Osman Gazi olmazdı. Zübeyde Hanım olmasaydı Mustafa Kemal Atatürk olmazdı. Annelerin, kadınlarımızın  bir bireyi doğurup yetiştirerek onların başarısında büyük etkisi ve önemi bulunmaktadır. Çünkü çocuklarımızın ilk öğretmeni anneleridir, kadınlarımızdır” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayıp “Kadınlar gününü sadece bir gün kutlamak aslında yanlış çünkü kadınlarımız gerçekten çok değerli ve kıymetli. Bu vesile ile geçmişten günümüze kadar ne kadar şehit ve gazimiz varsa başta onların anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutlamak istiyorum” dedi. Kadın Kolları ile yapılan etkinlik sonrası Akşehir Perşembe Pazarına geçen heyet; pazarda alışveriş yapan hanımlar ile esnaflık yapan hanımların günlerini kutlayıp çiçek verdi.

Akşehir Parkhayat Hastanesi’ne geçen Başkan Akkaya ve beraberindekiler burada da bayan personele ve hastalara çiçek vererek günlerini kutladı. Başkan Akkaya ve Başkan Çardakoğlu daha sonra Özel Umut Bakım Merkezi’ne geçerek buradaki yaşlı hanımların günlerini kutlayıp onlara çiçek takdim etti. Başkan Akkaya ve Başkan Çardakoğlu son olarak Akşehir Cezaevi’ne geçerek cezaevindeki bayan personele ve bayan mahkumlara da çiçek takdim edip günlerini kutladı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada