Siyaset:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
AK PARTİ’NİN ADAYI SALİH AKKAYA
banner155

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin partilerinin Konya ilçe adaylarını açıkladı,

AK Parti'nin Akşehir Belediye Başkan Adayı Yüksek Mühendis Salih Akkaya oldu. Salih Akkaya twitter adresinden yaptığı açıklamada “Şu anda, AK Partiden Akşehir Belediye Başkan Adayı olarak, seçimlere katılmak üzere emaneti üstlenmiş bulunuyorum, hayırlı olur inşaallah. Daha yüksek bir oy oranı ile seçimi kazanmak için durmak yok koşarak yola devam” ifadelerine yer verdi.

SALİH AKKAYA KİMDİR?

Adı Soyadı: Dr.Müh. Salih AKKAYA

Doğum Tarihi: Akşehir-1965

Eğitim: Ziraat Yüksek Mühendisi (Yüksel Lisans)

Doktora: Tarımsal Yapılar ve Sulama

Görevi: Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri

Evli ve dört çocuk babası

 MESLEKİ TECRÜBE

1986 -Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğünde memuriyet hayatına başlamıştır.

1988 -Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesini İkincilik derecesi ile bitirmiştir.

1990-1991 Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim merkezi Müdürlüğü eleme sınavını kazanarak 1 yıl Almanca eğitimi almıştır.

1996 -"Arazi Toplulaştırmasının Kültürteknik Hizmetlere Etkisi" konulu tez ile Yüksek Lisansını tamamladı.

2004 – "Arazi Toplulaştırmasının Yağmurlama Sistemlerinin projelenmesine ve İşletilmesine Etkilerinin Tespiti" konulu tez ile doktorasını tamamladı.

2003-2005- Köy Hizmetleri Konya İl Müdürlüğü yaptı.

2005- 2007- Konya İl Özel İdaresi Köy Hizmetleri Müdürlüğü yaptı.

2007 ….. Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Zülfikar belek 2 yıl önce

Allah senin başımısınız

Misafir Avatar
Dogan özdemir 3 yıl önce

Sayın salıh bey bir akşehirli olarak cok yıllar başka yerlerde calıştınız. İnnşaalllah tercübeniz Akşehir icin yararlı. Olur. Akşehiri. Diger şehirlerle bir kalkınma ileri gitme. Yarışı yaparsınız. Eger vat. Secerse. Bekleriz. Başarılar dilerim.

Misafir Avatar
Fahrettin 3 yıl önce

Hayırlı olsun

Misafir Avatar
mehmet turk 3 yıl önce

Osman fedai simdiden hayirli olsun abdil kadiri silen bu mantik. Secilecek baskan degil yonetikecek baskani aksehirin ust kesimi getirdi. Bir abdil kadir baskan destekcisi olarak bunlara prim vermemek icin oyum osman fedai diyorum

Misafir Avatar
memleketli köylü şehirli. . 3 yıl önce

Parti icin degil Akşehir icin calisacak lider e ihtiyacimiz var..oda diktatör değil simdiye kadar kendi memleketi icin calismayan lider değil .. Akşehir i yapacak olan kisi lazim..

Misafir Avatar
ds 3 yıl önce

Allahın izniyle gülgüldür gelcegiz gene sizin osman fedayi dediginiz adam doğrugözü 15 yıl öncesine götürdü herkes şunu iyibiliyorki 15 yıl önce akşehiri dogrugöze bağlicaz derlerdi ama fedayi 15 yıl ileri deyil ilkel bir kasaba yapti işsizlik sorununa çare bulacalmiş yapsin açiklamasini 15yilda kaçkişiyi işsahibi yapmiş abdil torlak döneminde inanilmaz derecede iş makinalarimiz vardı şimdi deyil işmakinasini almak lastik alamiyor konyada tamire verdikleri minübüsün tamir parasını ödeyemiyorlar bunlar malesef acı gerçekler yorumcunun bitanesi yazmis ital başkan istemiyoruz diye salih bey nereli osman bey nereli akşehir halkı aklı selimdir işini bilir herzaman devletin yanindadır osman fedayile falan almaz bu işler saygılar tüm akşehir halkına bütün oylar salih akkayaya:)

Misafir Avatar
3 yıl önce

Sayın Abdulkadir Oğul, o makama en layık kişiydi. Görevde bulunduğu sürede samimi tavırları ve mütevazi kişiliği ile herkesin takdirini hak eden bir başkandı. Açıkçasını söylemek gerekirse AKPARTİ teşkilatı halkın kanaatini değil kendi eğilimlerini dikkate aldı. Her ne kadar AKPARTİ'ye sempati duysam da güzel memleketime ithal bir belediye başkanı istemiyorum. Yıllardır Akşehir'de endüstri'nin gelişmesi için mücadele verilirken köylerden oy devşirmek için midir bilinmez ziraat mühendisi bir aday gösteriliyor. Gelinen sürecin güzel tarafı ile en azından Osman FEDAİ gibi sağlam bir alternatifimiz var

Avatar
has akşehir 3 yıl önce

evet yeni başkan adayı (daha seçilmedi çünkü) dürüsttür kimse bişey diyemez çalışkandır ona da kimse bişey diyemez geçmişine bakarsak sürekli devlet memuru olmuş kendine verilen işi iyi yapmış ve rütbe ödül hatta maaş ikramiyesi bile almış.ama ne yazıkki hep denileni yapmış yani üstlerinden ne istenildi ise acaba başkan olursa kendi insiyatif kullanabilecekmi.yoksa yine üstlerinin (yani onu getirenlerin) dediğini mi yapacak.

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

CHP YÜRÜYÜŞ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı...

Haberi Oku