banner178

AK PARTİ’DE YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ

28 Şubat Pazar günü Ak Parti İlçe Binası’nda Mahalle Başkanları ile yapılan toplantıya İlçe Başkanı A.Bahadır Örs, yönetim kurul üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

AK PARTİ’DE YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ

28 Şubat Pazar günü Ak Parti İlçe Binası’nda Mahalle Başkanları ile yapılan toplantıya İlçe Başkanı A.Bahadır Örs, yönetim kurul üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

02 Mart 2016 Çarşamba 01:11
1806 Okunma
AK PARTİ’DE YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ
banner155

Ak Parti’de seçim çalışmalarının bir önceki seçimde sandıkların kapanması ile yeniden başladığını ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı A.Bahadır Örs önemli açıklamalarda bulundu.

 

  Örs, “28 Şubat günü Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda toplantı yapıyor olmak aslında pek çok manayı da bünyesinde barındırıyor” diyen İlçe Başkanı Örs sözlerine şöyle devam etti: 1000 yıl sürecek denilen 28 Şubat’ın yıldönümünde, 2012 yılında TBMM’de kurulan komisyonla darbeci zihniyeti yargılamaya başlayan ve milletinin başını artık öne eğdirmeyen kutlu bir davanın neferleri olduğumuz için hepimiz onurluyuz,gururluyuz. Pek çok acılar yaşandı o dönemde, ama kimse çıkıp ortalığı yangın yerine, kan gölüne çevirmedi. O acılar hep yüreklerde kaldı. İkna odalarında gencecik üniversite öğrencilerinin umutları,hayalleri yıkıldı.Hastane kapılarında insanlar sırf başları örtülü diye muayene edilmediler.İmam Hatip Okullarının önünü kesme adına yapılan yoğun çalışmalar neticesinde bütün meslek liseleri adeta kapanma noktasına gelmiş idi.Bugün sanayimizdeki ara eleman sıkıntısının temel sebeplerinden birisi bu dönemde yaşanan katsayı adaletsizliğidir. Şeyh Edebali ne diyor  “Oğul geçmişini bil ki geleceğine sağlam basasın; nerden geldiğini unutma ki nereye gideceğini bilesin”.Geçmişimizi ve geçmişte yaşananlarını bir an olsun aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor.

 

   Bizler Halkımızın Hizmetkarıyız diyen İlçe Başkanı A.Bahadır Örs “ Sayın Başbakanımızın insanımızı Ak Partili olanlar ve Ak Partili olacak olanlar  tanımlamasını çok önemsiyoruz. Bu dava şuurunu taşıyan özellikle yönetim kademesindeki hiçbir arkadaşımızın yanlış yapma gibi bir lüksü yok. Gerekirse yalnız kalırız ama kesinlikle yanlış yerde olmayız. Bugün şehrimizde de birçok güzel gelişme oluyorsa bu durum ekibin herhangibir beklenti içerisinde olmamasından ve uyum içerisinde çalışıyor olmasındandır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın önderliğinde devam eden bu tarihi yürüyüşte bizler yük olmak için değil yük almak için varız. Yapılan her bir hizmeti, güzelliği insanımıza anlatmakla mükellefiz. Yapıcı eleştirilere kapımız sonuna kadar açık. Ancak haksız ithamlar ve iftiralarla kaybedecek vaktimiz yok. Çünkü bizim Büyük Türkiye Sevdamız var! ” dedi.

 

Örs: "Nihai Hedefimiz Nasreddin Hoca Üniversitesi"

 

Akşehir'deki eğitim durumuna da değinen Ak Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, nihai hedeflerinin Akşehir'e bir üniversitenin kazandırılması olduğunun altını çizdi. Örs; "Eğitimde de ülkemizde önemli gelişmeler olmakta ve artık ilçelerde de üniversiteler açılmaya başladı. Bu süreçte yıllardır her manada özlemimiz olan Nasreddin Hoca Üniversitesi için her zamankinden daha cömert davranma zamanı geldi diye düşünüyorum. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yapılmasında desteklerini esirgemeyen Mehmet Kıyıcı Amcamıza da bu vesile ile teşekkür ediyorum ve bu tür hayırseverlerimizin sayılarının artmasını temenni ediyorum. Fakülte Binamızın inşaatının tamamlanması sürecinde özellikle Kalkınma Bakanlığımızdan destek alınması hususunda desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Mustafa Baloğlu’na da tüm halkımız adına teşekkür ediyorum. Bir  fakülte aslında bacası olmayan bir fabrika demek." dedi.

 

    Yaklaşık dört saat süren toplantı teşkilat çalışmalarının gözden geçirilmesi ile son buldu.

Son Güncelleme: 02.03.2016 01:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada