banner178

AK PARTİ SANAYİ ESNAFI ZİYARETİNDE

İlçe Başkanı Örs: Ak Parti’deki Yarış, Hizmet Yarışıdır

AK PARTİ SANAYİ ESNAFI ZİYARETİNDE

İlçe Başkanı Örs: Ak Parti’deki Yarış, Hizmet Yarışıdır

11 Kasım 2013 Pazartesi 00:16
1032 Okunma
AK PARTİ SANAYİ ESNAFI ZİYARETİNDE
banner155

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı A.Bahadır Örs ve yönetim kurul üyeleri sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Sanayi bölgesinde yaşanan sorunlar ve sıkıntıları dinlemek için böyle bir toplantıda bir araya geldiklerini ifade eden İlçe Başkanı Örs “Ülkemizde ulaşım alanında yapılan çalışmaları, icraatları sizler de yakinen biliyorsunuz. Sanayi esnafımızın tüm bunlarla birlikte yerelde kendini yenilemesinin atılım yapmasının da büyük önemi var. Ayrıca bizler sizlerin sorunlarını dinlemek, onlara çözüm üretmek için bugün buradayız. Şundan emin olun sizin sorunlarınızın büyük bir bölümünü bizler biliyoruz. İnşaallah önümüzdeki süreçte sorunları tek tek çözme adına çalışmalarımıza hız vereceğiz. Dedikodudan uzak her türlü yapıcı eleştiriye bizler açığız. Akşehir’imizin özellikle son 10 yılda aldığı hizmetler ortada. Bardağın dolu kısmını görmeyi ihmal edersek hata ederiz, buna dikkat edelim.’’ Dedi.

Bir esnafın ısrarla adayımız kim diye sorması üzerine İlçe Başkanı Örs “Halen aday adaylığı sürecimiz devam ediyor ve bizler sizler için memleketimiz için, bölgemiz için en iyiyi bulmanın çabasındayız. Bütün aday adaylarımız kendi alanındaki çalışmaları ile bu sürecin içerisindeler. Unutmayalım ki Ak Parti’de yarış sadece ve sadece hizmet yarışıdır. Bizler Başbakanımızın gösterdiği istikamette, misyon olarak isimlerden ziyade icraatların konuşulmasını önemsiyoruz. İnşaallah hep beraber Akşehir için daha güzel günleri göreceğiz.’’ dedi.

Sanayi esnafı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken karşılıklı soru-cevap şeklinde devam eden sohbetin ardından heyet sanayiden ayrıldı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada