banner178

AK PARTİ, Konya’nın 31 İlçesinden 24’ünün Başkan Adayını Belirledi

AK Parti İl Yönetimi bugün toplanarak Temayül Yoklaması sonuçlarına göre Ankara’ya çağrılacak başkan adayları üzerinde değerlendirme yaptı.

AK PARTİ, Konya’nın 31 İlçesinden 24’ünün Başkan Adayını Belirledi

AK Parti İl Yönetimi bugün toplanarak Temayül Yoklaması sonuçlarına göre Ankara’ya çağrılacak başkan adayları üzerinde değerlendirme yaptı.

04 Aralık 2017 Pazartesi 22:44
2495 Okunma
AK PARTİ, Konya’nın 31 İlçesinden 24’ünün Başkan Adayını Belirledi
banner155

Şu ana kadar 18 ilçenin kongresi yapılırken, ilçe başkanı belli olan ama önümüzdeki hafta sonunda kongresi yapılacak Ereğli, Çumra, Yalıhüyük, Kulu, Kadınhanı, Cihanbeyli ilçe kongrelerinin sonrasında geriye ilçe başkanı belli olmayan Karatay, Meram, Akşehir, Ilgın, Beyşehir, Seydişehir, Hadim’in bulunduğu 7 ilçe kaldı.

Halen kongresi yapılmayan 7 ilçenin bazılarından mevcut başkanlar ile yola devam edileceği, temayül yoklaması yapılan ilçelerde ise Konya İl Yönetiminin bugün akşam saatlerinde başlayan toplantısında belirlenecek ilçe başkan adaylarının Ankara’da Parti Genel Merkezi’nde mülakata alındıktan sonra tespit edilmesini takiben 7 ilçede tek aday ile kongreye gidilmesi bekleniyor.

Akşehir’de cumartesi günü yapılan temayül yoklaması sonucu belirlenen adayların Salı veya Çarşamba günü Ankara’ya mülakata gidecekleri, ilçe yönetimini belirleyecek başkanın tespit edilmesiyle de parti tüzüğü gereği 15 gün önceden İlçe Seçim Kuruluna bildirilmesi şartıyla AK Parti Akşehir İlçe kongresinin yapılacağı yüksek sesle konuşuluyor.

Akşehir Kamuoyu AK Parti Genel Merkezince Ankara’da belirlenecek başkan adayını merakla bekliyor.

Son Güncelleme: 04.12.2017 22:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sedat 2017-12-05 09:50:37

Bahadır Örs en iyi tercih olur. Çünkü siyaset ince bir iş. Kravat değiştirir gibi başkan değiştirilmez. Uzun Adam için de "sen git biraz da falan gelsin, biraz ara ver, ..." diyorlardı. Şimdilerde de bitirmek için ellerinde dosyalarla, dekontlarla kıtalar dolaşıyorlar. Ne var o dosyalarda yalandan başka? Bir ilçe başkanı içinde aynı ve benzer şeyler olabiliyor. Öyle olmaz. Dürüst olacağız, mert olacağız, vefalı, hayalı olacağız. Elimizde bir belge varsa Kılıçdaroğlu gibi yapmayacağız. Bu ilçenin mahkemesi var, ona da gücünüz yetmiyor, aklınız ermiyorsa, bu ilçenin Pervasız gibi gözünü budaktan esirgemeyen bir gazetesi var, öylemi? Verin mahkemeye gereği yapılsın. Verin Pervasıza yayınlansın. Bu kadar basit. Ha, bunu yapmayacaksınız, çıkacaksınız Bahadır şöyle de, Bahadır böyle de… Yalan yanlış ne varsa sıralayacaksınız . Bunu da İl’in ve Genel Merkezin yemesini bekleyeceksiniz. Yerlerse iyi olacaklar yemezlerse kötü olacaklar. Allah’tan korkun. Böyle siyaset olmaz.

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada