Siyaset:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ DR. MUSTAFA BALOĞLU’NDAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
banner155

Milletvekili Mustafa Baloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

Günümüzde taşıdığı değer ve önem gittikçe artan iletişimin en etkili kanallarından olan basın, halkın haber alma, kamuoyu oluşturma ve ifade özgürlüğünün güvencesidir. Basın halkı doğru şekilde bilgilendirdiği sürece, bireylerin de güncel olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirerek toplumla ve dünyayla yapıcı ilişkiler kurması mümkün olmaktadır.

Vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olan gazeteciler, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde ve demokrasinin sağlam temeller üzerine oturtulmasında büyük rol oynamakta, doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra etmektedirler.

Gazetecilik, günümüzün en fedakârlık isteyen mesleklerinin başında gelmektedir, . Birçok zorluğa göğüs gererek ve canla başla çalışarak kamuoyuna haber ve bilgi akışını sağlamak için sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde muazzam bir emek vermektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle; gazete, televizyon, radyo, dergi, bülten ve internet haber sitelerindeki tüm gazetecilerimizin ve basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevleri başında hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum.


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Kemal 6 ay önce

Bu vekili aksehirde goren varmi nerde ne is yapar anliyamadik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

CHP YÜRÜYÜŞ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı...

Haberi Oku