banner178
banner241
Flaş Haber
Kapat

AK PARTİ AKŞEHİR’DEN SANDIK EĞİTİMİ

AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı, Genel Merkez talimatı ve Konya İl Başkanlığı Koordinasyonu ile Sandık Eğitimi’nde bir araya geldi.

AK PARTİ AKŞEHİR’DEN SANDIK EĞİTİMİ

AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı, Genel Merkez talimatı ve Konya İl Başkanlığı Koordinasyonu ile Sandık Eğitimi’nde bir araya geldi.

12 Haziran 2018 Salı 00:36
438 Okunma
AK PARTİ AKŞEHİR’DEN SANDIK EĞİTİMİ
banner155

Konya milletvekili ve milletvekili adayı Abdullah Ağralı’nın da katıldığı, Sandık asil ve yedek üyeleri ile müşahitlere verilen Sandık Eğitim Programı Akşehir Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Sandık eğitim sorumlusu Av. Özgür Kaçar ve İlçe Seçim Kurulu Üyesi Av. Ramazan Kirit tarafından verilen eğitimde sandık görevlilerinin yapması gerekenler anlatıldı.

Eğitim programı öncesi konuşma yapan AK Parti Akşehir ilçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, sandık görevlisinin kutsal bir görevi icra ettiğini kaydetti.  Konuşmasında gündeme yönelik de açıklamalar yapan Başkan Çardakoğlu; “Seçim çalışmalarımız İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı ve meclis üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’yla beraber yoğun bir tempoda devam ediyor. Vatanımız ve milletimizin bekası için, istikrarımızın sürmesi için yoğun bir gayretle çalışıyoruz. Bir yanda yapıcı olarak ülkemize adeta çağ atlatan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan varken diğer tarafta hep bir ağızdan yıkacağız, durduracağız diyen bir muhalefet var. Kardeşim, yatırımlar neden dursun? Neden yıkılsın? Bu yüzden 24 Haziran seçimleri çok ama çok önemli. Biz bunu her gittiğimiz noktada, her buluştuğumuz vatandaşımıza anlatıyoruz. Ve vakit Akşehir Vakti diyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Seçimin sandıkta kazanıldığını hatırlatan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da, sandık görevinin dikkatle ve özenle yapılması gerektiğini vurguladı. Yatırımlarla 16 yılda ülkenin çok büyük derecede büyüme gösterdiğini belirten Başkan Akkaya; “15 Temmuz’da bizleri deviremeyen iç ve dış mihraklar ekonomi ile ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar. Ama ne var ki başaramıyorlar. Biz gittiğimiz her noktada şunu belirtiyoruz: Mahallemize elbette yatırım yapacağız ama vatanımız olmazsa, milletimiz olmazsa, bir hangi mahalleye yatırım götürelim. Bu açıdan 24 Haziran seçimleri her anlamda çok önem arz ediyor.’’dedi.

Akşehir ilçesinin Konya’da önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken AK Parti Konya milletvekili ve milletvekili adayı Abdullah Ağralı ise, “Akşehir’e getirilen hizmetleri görüyoruz. Bölgede en önemli yatırımlara sahip ilçemiz adeta bir cazibe merkezi görevi üstleniyor. Yatırımların devam etmesi için Akşehir’imiz inşallah üzerine düşen görevi en üst oy oranı ile yapacaktır. 24 Haziran için yapılan her görev kutsaldır. Sandık görevlisinden müşahidine, bayrak asan kardeşimizden, evrak hazırlayan kardeşimize kadar yapılan her görev önemlidir.’’ ifadelerini kullandı.

Sandık eğitim programı oy kullanım animasyonunun izletilmesi ile sona erdi.      

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada