Siyaset:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
AK PARTİ AKŞEHİR 61.İLÇE DANIŞMA MECLİSİ CUMARTESİ GÜNÜ
banner155

Konu ile ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı A.Bahadır Örs “Türkiye artık dünya üzerinde gündemi belirleyen ülke konumunda. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz ve bunun zorlukları ile mücadele ediyoruz. Sadece tek bir koldan değil pek çok koldan saldırıyorlar ama ne var ki karşılarında kefenini alıp yola çıkan dava bilinci ve şuuruyla hareket eden bir davanın mensupları duruyor. Söz konusu vatan, millet, bayrak ise gerisi teferruattır diyen ülke sevdalıları duruyor. Ne yapsalar boş; başaramayacaklar!” ifadelerine yer verdi.

İlçe Başkanı Örs sözlerine şöyle devam etti: “Bu tür toplantılar da bizlerin istişare yapması, fikir alışverişinde bulunması açısından son derece önemli. Özellikle anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili de detaylı bilgilendirmeyi bu toplantımızda gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

24 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da AKM’ de (Akşehir Kültür Merkezi) genişletilmiş olarak yapılacak olan toplantıya Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu, İl teşkilatı yöneticileri, Belediye Başkanı, İlçe Yönetim Kurul Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetimleri, Mahalle Başkanları ve partililerin katılması bekleniyor.


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

CHP YÜRÜYÜŞ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı...

Haberi Oku