banner178

AK PARTİ ADAYINI TANITTI

AK Parti Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, partisinin düzenlediği Aday Tanıtım toplantısında kamuoyuna tanıtıldı.

AK PARTİ ADAYINI TANITTI

AK Parti Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, partisinin düzenlediği Aday Tanıtım toplantısında kamuoyuna tanıtıldı.

24 Ocak 2014 Cuma 00:18
1811 Okunma
AK PARTİ ADAYINI TANITTI
banner155

Salih Akkaya, adaylığını başkanlığa dönüştürmek için var gücüyle çalışacaklarını söyledi.

AK Parti tarafından Akşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Salih Akkaya, AK Parti ilçe teşkilat binasında düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile basın mensuplarına ve kamuoyuna tanıtıldı.

Yapılan toplantıya AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya’nın yanı sıra, İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Kadın Kolları, Gençlik kolları, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Salih Akkaya, aday adaylığı sürecinde yaşanan güzel ortam için diğer aday adaylarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Ak Parti  Genel Merkez, İl ve İlçe Teşkilatımız, değerlendirmeler sonucu, Belediye Başkanı Adayı olarak 30 Mart seçimlerinde, partimizi temsil etmek üzere, bu görevi bana tevdi etmiş bulunmaktadır.Ancak, bu göreve en az benim kadar diğer arkadaşlarımın da layık olduğundan şüphem yoktur. Bugün bu tablodan da görüldüğü gibi, Akşehir’imizin ve Partimizin istikbali için, aday adayı arkadaşlarımız, herhangi bir kırgınlığa meydan vermediği gibi, bugün bizi yalnız  bırakmamıştır. Ben bu duyarlılıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.Akşehir’e hizmeti amaçlayan bir siyasetin gereği olarak, arkadaşlarımızla bugünkü birlikteliğimiz, seçim sürecinin bitiminde de devam edecektir. İnşaallah bu birliktelik tablosu, yoğun ve nitelikli bir seçim çalışması ile seçimlerde partimizi en iyi bir şekilde temsil edeceğiz. Oylarımızı daha da arttırarak,  belediye başkanlığını kazanacağız. Akşehir’imize özellikle son 10 yılda güzel hizmetler ve yatırımlar yapıldı. Bu güzellikleri daha da arttırmak üzere, Halka Hizmet Hakka Hizmet düsturu ile yola çıktık. Görevimiz gereği gurbette yaşadım ama, Akşehir’imizden hiç kopmadım. Sürekli bir ayağımız Akşehir’de oldu. Aday adaylığı sürecinde siz hemşehrilerimle çarşıda, pazarda karşılaştığımızda, özellikle Konya’da görev yaptığımız dönemlerdeki hizmetlerimizden dolayı, aldığım olumlu tepkiler ve sahiplenmeler benim memleketime olan hizmet heyecanımı daha da arttırdı” diye konuştu.

Salih Akkaya, belediye başkanı seçildiğinde yapacağı projeleride basın mensupları ve kamu oyu ile paylaştı. AK Parti Belediye Başkan Adayı Akkaya, konuşmasının sonunda kendisini adaylık görevine layık görenlere teşekkür ederek “Şahsıma, seçimlerde Ak Partiyi temsil etmek üzere adaylık görevini tevdi eden, Başta Sn Başbakanımız ve Genel Başkanımız R Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu, İl Başkanımıza, Konya Milletvekillerimiz Genel Merkez, il ve ilçe Teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Adaylığı Belediye Başkanlığına dönüştürmek yolunda, ilçe teşkilatımızla beraber tüm gücümüzle çalışacağıma huzurunuzda söz veriyor, sizlere ve hizmetlerine talip olduğumuz tüm hemşehrilerimize selam ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs’te yaptığı konuşmada “1 Ekim 2013 günü başlayan aday adaylığı süreci, önceki gün partimiz Genel Merkezi'nde düzenlenen programda Genel Başkan Yardımcımız Sn M.Ali Şahin tarafından ilçe belediye başkan adayımızın açıklanması ile son bulmuştur.Bu süreçte büyük bir özveri,anlayış ve hoşgörü ortamı içerisinde mevcut görevlerini Ak Parti Belediyeciliğine yakışır tarzda devam ettiren ve 30 Mart gününe kadar sürdürecek olan aday adaylarımıza tüm teşkilat mensubu arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum.Aday adaylarımızın her birisi birbirinden değerlidir.Kendilerinin bilgi,beceri ve deneyimlerinden yararlanarak yarınların Türkiye'sinin inşasında birlik,beraberlik ve bütünlük içerisinde "İnsanımıza sunulan hizmetin kalitesini nasıl arttırabiliriz" sorusunun cevabını hep beraber bulmanın çabasında olmayı arzularız.Kendilerinin de bu konuda gösterecekleri destekten de hiç şüphem yoktur.Çünkü Ak Parti belediyeciliğinde hizmette sınır yoktur,hizmetin bitirilme süresi vardır” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada