banner178

AK PARTİ ADAYI ORHAN ERDEM ORTAKÖY’DE

AK Parti Konya 3. Sıra Milletvekili Adayı Orhan Erdem ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı, Ortaköy Mahallesi’ni ziyaret etti.

AK PARTİ ADAYI ORHAN ERDEM ORTAKÖY’DE

AK Parti Konya 3. Sıra Milletvekili Adayı Orhan Erdem ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı, Ortaköy Mahallesi’ni ziyaret etti.

08 Haziran 2018 Cuma 06:36
486 Okunma
AK PARTİ ADAYI ORHAN ERDEM ORTAKÖY’DE
banner155

Milletvekili Adayı Orhan Erdem, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve yönetimi, Belediye Başkanı Salih Akkaya ve meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Zeybek ve yönetimi ile partililer Ortaköy Mahallesi’ni ziyaretlerinde yoğun bir kalabalığa hitap ettiler.

 Erdem:“Hayal bile edilemeyenler, artık gerçek oluyor”

24 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından çok önem arz eden bir seçim olduğuna vurgu yapan AK Parti Konya Milletvekili Adayı Orhan Erdem; “Ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, enerjide, orman ve su işlerinde, kültür ve turizmde, gençlik ve sporda ve her alanda adeta ülkeye çağ atlatan bir iktidar partisi olmanın gururu içerisindeyiz. Bir zamanlar hayal bile edilemeyen yatırımlar artık gerçek oluyor. Hastanelerde rehin alındığımız dönemlerden ücretsiz muayenelere, ücretli kitaplardan ücretsiz kitaplara, başörtüsü yasağıyla çocuğunun etkinliğine katılamayan anneler, ablalardan kamuda başörtülü çalışan bayanlara kadar her şeyde ilerleyen, büyüyen bir Türkiye var. Hamdolsun, ‘Dünya Beşten Büyüktür’ diyerek adeta dünyaya meydan okuyan, Türkiye’yi asla ve asla küçük düşürtmeyen bir liderimiz var. Vakit sahip çıkma vaktidir. Vakit Türkiye Vaktidir. Adeta iktidara gelince yıkacağız, çalışmaları durduracağız diyen bir muhalefetle karşı karşıyayız. Ve diğer tarafta da taş üzerine taş koyan bir iktidar var. Bugüne kadar bizi yalnız bırakmayan Ortaköy Mahallemizin,  24 Haziran’da gereken desteği vereceğine inanıyorum.” dedi.

AK Parti iktidarı ile çok önemli yatırımlara imza atıldığını ve adeta dünyaya meydan okunduğunu belirten AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ise, “16 yıl önce çıktığımız bu kutlu yolda sadece Rabbimizden yardım istedik, milletimizden destek talep ettik. Gönül kazanmayı, oy kazanmak kadar önemli gördüğümüz için içeride ve dışarıda maruz kaldığımız onca saldırıya rağmen dimdik ayakta durabildik. Ayrımcılık yapmadık, hangi mahallemiz olursa olsun ulaştık. Burası bu partiye oy verdi demedik, hepsine hizmet götürdük. Bundan sonra da götürmeye devam edeceğiz. Adaletten emniyete, sanayiden haberleşmeye tüm hizmetleri götürmek suretiyle herkesi bu ülkenin birinci sınıf vatandaşı haline getirdik. Türkiye'nin gücünün ve imkanlarının kendi vatandaşları ile beraber dünyanın her yerindeki mazlumlara yettiğini gösterdiğimiz için nereye gitsek muhabbetle karşılanıyoruz ve karşılıyoruz.” dedi.

 “Milletimize hizmet yolunda hep birlikte çalışmayı sürdüreceğiz” diyen Belediye Başkanı Akkaya da, yolculuğun kutlu bir yolculuk olduğunu vurguladı. Akkaya; “Çünkü bu, hayırlı bir yoldur.15 Temmuzda yapılan darbe girişimiyle canımıza kast ettiler. Biz milletimizle dimdik ayakta durduk ve vatanımızı teslim etmedik. Bunun için 24 Haziran seçimimiz çok ama çok önemli. Allah’ın izniyle devam diyeceğiz ve yatırımlarımıza yolumuza devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Ziyaret, görüş ve önerilerin ardından sona erdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada