Sağlık:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
CHECHK UP’LA ERKEN TEŞHİS
banner155

Akşehir in tanınan işadamlarından RAHMİ BOSTAN (60) ticaretle uğraşıyor iş yoğunluğunun ve stresinin altında sağlığını da ihmal etmeyip sağlık durumunu en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve erken tanı koyulabilmesini sağlamak amacıyla AKŞEHİR PARKHAYAT HASTANESİNİN ileri teknolojinin tüm imkanlarından faydalandığı dönemsel sağlık tarama testini (Check Up ) yaptırdı ve orada sağlığın ve erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu öğrendi.

Çünkü RAHMİ Bey in damarlarının tıkalı olduğu yaptırdığı check up sonucunda tespit edildi. Doktorların ayrıntılı muayenesinden sonra Rahmi bey Afyon Parkhayat Hastanesinde anjioya alındı. Yapılan anjiyoda 2 damarın tıkalı olduğu saptandı. Balon ve stent yöntemiyle tıkalı olan damarlar açıldı. Rahmi bey yaptırdığı check up’la erken teşhis ve erken müdahale sayesinde olası bir kalp krizi riskinin önlemini almış oldu.

Rahmi bey Akşehir PARKHAYAT Hastanesine sonsuz teşekkürlerini ileterek check up yaptırmasaydım sağlığımla ilgili bu önemli problemden haberim olmayacaktı dedi.

Her sağlıklı bireyin yılda birkez check up yaptırması son derece önemli. Kendinize önem verin sağlık durumunuzun farkına varın.

Belirgin bir şikayet olmasa da insanlarda gizli bir biçimde var olabilecek hastalıkların daha erken aşamalarında belirlenmesi amacıyla yapılan görüşme, muayene ve tetkiklerin tümünü ''sizin hastaneniz Akşehir PARKHAYAT’da gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz .


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

BAYRAMDA NÖBETÇİ ECZANELER
Ramazan Bayramı tatili nedeniyle ilçemizdeki eczanelerin nöbet usulüyle açık bulunacakları açıklandı.

Haberi Oku