banner178
banner241

YAZAR YAZGAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

"Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor" projesi etkinlikleri kapsamında öğrenciler ile yazar buluşmaları devam ediyor.

YAZAR YAZGAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

"Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor" projesi etkinlikleri kapsamında öğrenciler ile yazar buluşmaları devam ediyor.

23 Mart 2018 Cuma 00:39
198 Okunma
YAZAR YAZGAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
banner155

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Eğitimevi Organizasyon işbirliği ile 'Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor' ismiyle düzenlenen proje kapsamında okullarda düzenlenen etkinliklerle, öğrenciler ile yazar buluşmaları sürüyor.


“Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor” projesi adı altında düzenlenen yazar - öğrenci buluşmaları kapsamında Yazar Bestami Yazgan; Cumhuriyet İlkokulu ve Yıldırım İlkokulu’nda düzenlenen etkinliklerle öğrencilerle bir araya geldi.

Yazar Yazgan, okumanın önemi dikkat çekerken susuz bir çiçek ve fidan nasıl kuruyorsa bilgisiz kalan, kitap okumayan insanında beyninin gelişmeyip, yetersiz kalacağını söyledi. Programında öğrencilerle birlikte şiirler seslendiren Yazar Bestami Yazgan, Cumhuriyet İlkokulu’nda öğrencilerden birisine ezbere bildiği bir şiiri okumasını istediğinde öğrencinin İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını ezbere okuması ve tüm öğrencilerin de o öğrenciye eşlik etmesiyle duygusal anlar yaşadı. Yazar Yazgan; etkinlikler sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplayıp, kitaplarını da imzaladı.

Yazar Bestami Yazgan’ın okul programlarına Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de eşlik etti. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada