banner178

TORKU’NUN YENİ KEKİ KARADENİZ’DE BEĞENİLDİ

Konya Şeker’in Torku markalı patatesli, susamlı ve çörek otlu 8:15 keki Karadeniz şehirlerinde yok satıyor.

TORKU’NUN YENİ KEKİ KARADENİZ’DE BEĞENİLDİ

Konya Şeker’in Torku markalı patatesli, susamlı ve çörek otlu 8:15 keki Karadeniz şehirlerinde yok satıyor.

24 Haziran 2014 Salı 10:05
4091 Okunma
 TORKU’NUN YENİ KEKİ KARADENİZ’DE BEĞENİLDİ
banner155

Bisküvi, kek ve unlu gıdalar sektörüne farklı bir konseptle giren ve kısa zaman içerisinde sektörü dalgalandıran Konya Şeker, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirdi ve susamlı çörek otlu, susamlı patatesli kek üretti. Bir süredir Karadeniz’de olan ve oradaki aloarkadas.net üreticilerle de görüşen Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, bir çiftçi kuruluşu olan ve çiftçilerin ürün ve emekleriyle üretilen Torku keklerinin bu denli ilgi görmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Konya Şeker’in Torku markasının ‘8:15 ya da istediğin saatte!’  diyerek sloganını yenilediği, yeni nesil kahvaltı olarak nitelediği 8:15 keki Karadenizlilerin damak tadına uydu. Bir süredir Karadeniz’de olan ve oradaki çiftçilerle görüşen Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, bir çiftçi kuruluşu olan ve çiftçinin ürün ve emekleriyle üretilen Torku 8:15 keklerinin büyük ilgi görmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü;

“Torku’nun tüm ürünleri Türk çiftçisinin emeği ve üretimiyle raflara ulaşıyor. Konya Şeker bisküvi-kek ve unlu gıdalar sektörüne kısa süre içerisinde girdi ama ürettiği birbirinden kaliteli ürünlerle de sektörü dalgalandırdı. Biz, kurum olarak aynı ürünü üretip sektörde birincinin arkasında olmaktansa, bir ilki başarıp alanında birinci olmayı hedefliyoruz. Torku 8:15 adıyla piyasaya istanbul escort sürdüğümüz susamlı çörek otlu ve susamlı patatesli keklerimizde bunlardan birisi. Kısa zaman içerisinde olumlu tepkiler aldık ve bu da bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Torku 8:15 keklerimizi Karadenizlilerin sevmesi ve AVM’lerde satış rekorları kırması da bizi ayrıca mutlu etti. Üreticilerimizin arkasında durarak, ürünlerini kaliteli markalara dönüştürmesini desteklemeye devam edeceğiz.”

Henüz lansmanı yapılmayan ve bazı lokasyonlarda satışa sunulan ve tüketicinin kahvaltı seçenekleri ile atıştırmalık ihtiyacı çerçevesinde seçeneklerini zenginleştirmek amacıyla Konya Şeker’in ürettiği ve Torku ürünleri içerisinde farkıyla öne çıkan simit tadındaki 8:15 patatesli-susamlı ve çörek otlu-susamlı kekler yakında Türkiye’nin tüm bölgelerinde de tüketicilerle buluşacak.

Son Güncelleme: 16.04.2017 20:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada