banner178
banner241

SALİH AKÇA, MHP AKŞEHİR İLÇE YÖNETİMİNİ AÇIKLADI

Ümit Şafak’ın istifasıyla boşalan MHP Akşehir İlçe Başkanlığına getirilen Salih Akça; 25 kişiden oluşan yeni İlçe Yönetimini açıkladı.

SALİH AKÇA, MHP AKŞEHİR İLÇE YÖNETİMİNİ AÇIKLADI

Ümit Şafak’ın istifasıyla boşalan MHP Akşehir İlçe Başkanlığına getirilen Salih Akça; 25 kişiden oluşan yeni İlçe Yönetimini açıkladı.

09 Ekim 2018 Salı 11:54
3030 Okunma
SALİH AKÇA, MHP AKŞEHİR İLÇE YÖNETİMİNİ AÇIKLADI
banner155

Açıklamasında, Ümit Şafak’ın yaklaşan yerel seçimlerde Akşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusu yapacak olması nedeniyle görevinden istifa ettiğini ve yeni İlçe Başkanı olarak kendisinin görevlendirildiğini belirten Av.Salih Akça; ‘’Yeni yönetim olarak; Akşehir Halkımızın mutlak iradesinin emrindeyiz. Bölge insanımızla beraber; ayrıştırıcı olmayan, kucaklayıcı ve birlik beraberlik anlayışını en üst seviyede tutan bir anlayış içerisinde bir çalışma sergileyeceğiz. İlçemiz ve İlçemize bağlı mahallelerimizin sorunları ile yakından ilgilenerek, saygıdeğer halkımızla beraber sorunlara çözüm yolu geliştireceğiz. Güzelliği ile Evliya Çelebi'nin yazıtlarına mazhar olmuş, Kurtuluş Savaşı'nda Batı Cephesi Karargahı'na ev sahipliği yaparak, kurtuluş mücadelemizin şanlı sayfalarında müstesna yerini almış olan güzel Akşehir'imiz her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Bu güzel Şehrimizin hak ettiği güzel yarınlara kavuşması için, İlçe Teşkilatımızla beraber, üstün görev anlayışı içerisinde gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. Geçmişten beridir, Milliyetçi Hareket Partisi çizgisi içerisinde olan tüm teşkilatlarımızla bütünlük ve fikirsel birliktelik içerisinde omuz omuza bir çalışma anlayışı ile hareket edeceğiz.

Bizden önce görevde olan, üstün bir görev anlayışı ile gece gündüz demeden teşkilatının bekası, birlik ve beraberliği için çaba sarf eden Ümit Şafak Başkanıma şahsım ve teşkilatım adına teşekkürü bir borç bilirim. Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Teşkilatı yönetiminin, tüm Akşehir halkımıza hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah'dan niyaz ederiz.’’ şeklinde konuştu.     

Akça’nın açıkladığı listeye göre İlçe Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

Fikret Bayram, Fikri Kurt, Metin Uysal, Halil Dilber, Mehmet Dipi, Muzaffer Kör, Hacı İbrahim Yüksel,  İbrahim Karaman, Ünal Pancaroğlu,  Bahri Duran, Cengiz Dağlı,  Ehliman Yıldızhan, Elif Ağca, Mehmet Ali Yıldız, Şerife Çil, Numan Tuna, Gülşen Daldal, İbrahim Zeybek, Ali Erten, Nevzat Koç, Rabia Ünal, Mesut Uyar, Mehmet Tarhan, Halil Tonbak ve Serdar Aytaç.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Sadık 2018-10-11 01:01:05

Tıraşlar ne demek. Bu kelimeyi kullanananlar en büyük zararı yine turgutelililere veriyor. Bunu ya an bilmez belki ama zamanında bu kelimeyi Akşehirliler o yörenin insanını küçümsemek amacıyla kullanırlardı. Hala da öyle. Böyle olduğu müddetçe birleşme asla olmaz. Bilesiniz

Avatar
TRAŞ42 2018-10-09 17:10:55

SALİH ABİYE HAYIRLI OLSUN.AYRICA ÜMİT BAŞKANIMADA ADAYLIĞI HAYIRLI OLSUN.TÜM TRAŞLAR EL ELE,ÜMİT BAŞKAN BELEDİYEYE.BU SEFER MHP OLARAK KAZANACAĞIZ AKŞEHİRDE.

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada