Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Müftülükten Şiir Yazma Yarışması
banner155

Akşehir Müftülüğü'nden yapılan açıklamada, “Hz. Peygamber ve İnsan Onuru” konulu şiir yazma yarışması tüm halka açık olacak ve yazılan eserler 5 Nisan 2013 tarihine kadar Müftülüğe teslim edilecek. Şiir metni özgün olacak ve 12 punto Times New Roman karakteri ile A4 kâğıdına yazılacak. Şiirlerin 5 kıtadan az ve 10 kıtadan fazla olmamasına dikkat edilecek. Yarışmaya katılacaklar, şiirini en geç 05 Nisan 2013 Cuma gününe kadar (Ad Soyadı, Adres ve Telefon Numarasını da belirterek) Müftülüğe teslim edecekler. Şiir yarışmasına her yarışmacı 1 şiirle yarışmaya katılacak.

            Şiir Yazma Yarışması'nda dereceye girenlerin ödülleri Kutlu Doğum Haftası süresince (14-20 Nisan) konferans günleri Akşehir Kültür Merkezinde verilecek. Yarışma ödülleri ise Birinciye yarım altın, ikinciye çeyrek altın ve üçüncüye 1 gr altın olarak belirlendi.

 


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Avatar
çiçek 4 yıl önce

makam ve mevki kullanılarak sendikacılık yapılmaz....senin sendikandanım benim sendikamdasın onun sendiksındasın onlardansın bunlardansın sizi seviyoruz.en kısa zamanda 3 senede bir daire memurlarınada rotasyon olması dileğiyle,yaşasın rotasyon,

Avatar
çiçek 4 yıl önce

akşehir imamlarını kutlluyorum

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Saygıdeğer Okurlarımızın ve Halkımızın Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olmasını...

Haberi Oku