banner178

MHP’DE GÖREV DAĞILIMI

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı yeni Yönetim Kurulu, İlçe Başkanı Av. Salih Akça Başkanlığında ilk toplantısını düzenleyerek görev dağılımını belirledi.

MHP’DE GÖREV DAĞILIMI

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı yeni Yönetim Kurulu, İlçe Başkanı Av. Salih Akça Başkanlığında ilk toplantısını düzenleyerek görev dağılımını belirledi.

15 Ekim 2018 Pazartesi 08:23
2189 Okunma
MHP’DE GÖREV DAĞILIMI
banner155

Toplantıda; mahalle statüsü kazanan köy, kasaba ve ilçe merkezinde bulunan mahallelerin sorunları ile yakından ilgilenmek üzere Yönetim Kurulu bünyesinde bir çalışma kurulu oluşturulduğu bildirildi. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; ‘’Oluşturulan çalışma kurulu, şehir merkezinde ve taşra mahallelerimizde halkımızla birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde teşkilatlanma çalışmaları yapacaktır. Ayrıca bu grup, şehrimizin sorunlarını halkımızla işbirliği içerisinde yerinde gözlemleyip raporlayarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dile getirilmek üzere, MHP'nin bölge vekilleri ve Genel Merkezi’ne sunacaktır. Yönetim Kurulumuzdan bir üyemiz de, Akşehir Belediye Meclisi’nde bulunan parti grubumuzla işbirliği içerisinde grupla beraber çalışmalar yürütecektir. Yeni yönetimimiz; "Halka hizmet, Hak'ka hizmettir" anlayışı içerisinde gece gündüz demeden bölgemiz insanının emrindedir. Akşehir'imiz her zaman her şeyin en iyisini ve en güzelini hak etmiştir. Aziz şehrimize saygılarımızla sunarız.’’denildi.

 Açıklamada belirtilen görev dağılımı şöyle:

MHP Akşehir İlçe Başkanı: Av. Salih Akça,

İlçe Genel Sekreteri: Serdar Aytaç,

Muhasip: Cengiz Dağlı,

Merkez ve Taşra Mahalleleri Çalışma Kurulu: Metin Uysal, Fikri Kurt, Mehmet Dipi, Muzaffer Kör, Mesut Uyar, Bahri Duran, Halil Dilber, Ehliman Yıldızhan, Mehmet Tarhan, Fikret Bayam,

Belediye Meclis Grubu Sorumlusu: Ünal Pancaroğlu,

Kadın Kolları Sorumlusu: Elif Ağca,

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sorumlusu: Vet. Hek. Numan Tuna.

Son Güncelleme: 17.10.2018 12:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
TRAŞ42 2018-10-15 16:15:09

BİN KERE MAŞALLAH.İLÇE BAŞKANIMIZ VE YÖNETİMDEKİLER BİZİM AŞAKÖYÜN YİĞİTLERİ.HEP BERABER MHP YE OY VERİP BELEDİYEYİ KAZANACAZ.TRAŞLAR EL ELE ÜMİT BAŞKAN BELEDİYEYE.

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada