KAYMAKAM SEZGİN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Şehit Annesi’nden Kaymakam Sezgin'e, “En zor günlerimizde yanımızda oldunuz. Tayininiz çıkınca çok üzüldüm. Allah yolunuzu açık etsin"

KAYMAKAM SEZGİN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Şehit Annesi’nden Kaymakam Sezgin'e, “En zor günlerimizde yanımızda oldunuz. Tayininiz çıkınca çok üzüldüm. Allah yolunuzu açık etsin"

05 Ocak 2017 Perşembe 00:01
1467 Okunma
KAYMAKAM SEZGİN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
banner155

Geçtiğimiz yılı Şubat ayında Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit düşen Uzman Çavuş Coşkun Karabulut'un annesi Döndü Karabulut Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin'i makamında ziyaret etti

Şehit Coşkun Karabulut 'un annesi Döndü Karabulut, Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin'i ziyaret ederek "En zor günlerimizde yanımızda oldunuz. Tayininiz çıkınca çok üzüldüm. Allah yolunuzu açık etsin" dedi.

Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin'de "Beni telefonla aradınız, hayırlı olsun dileklerinizi ilettiniz. Zahmet edip buraya geldiniz. Biz sizlere hakkınızı ödeyemeyiz. Ömrümüz olduğu sürece size, şehit analarımıza, şehit babalarımıza minnet ve şükran duygusuyla hizmet edeceğiz. Size, eşiniz Hüseyin abiye ve ailenize sabır ve sağlık diliyorum." şeklinde konuştu.

 

ADLİYE'DEN KAYMAKAMA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Ağır Ceza Reisi Beytullah Özer ve Cumhuriyet Savcısı Muhammet Ensar Bulutoğlu Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin'ni ziyaret ederek yeni görev yerinde hayırlı, başarılı hizmetler dileklerini ilettiler.

Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin " Kaymakamlar, Hakim, Savcılar, ülkemizin her yerinde en çok gezen meslek guruplarıyız. En ücra ilçede Kaymakam, Hakim-Savcı, asker vardır. İki üç senede tayin olurlar. Mesleklerimizin güzel tarafı Anadolu'yu diyar diyar gezerek memleketimizin zenginliklerini görürüz, güzel insanlarımızla tanışır yedi köşe yedi iklimde buluşuruz. Ama bazen böyle kara kışta beklenmeyen bir tayin olursa biz biliriz nedenini de anlatamayız, çocuklarımızı okullarından, sınıflarından, arkadaşlarından alıp başka bir diyara götürmenin sebebini..." şeklinde konuştu.

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği de Kaymakama Veda Ziyaretinde Bulundu

Şehit Aileleri Derneği yönetimi Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin'i ziyaret ederek, Şehit Aileleri ve Gazilerimize devlet adına yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Yeni görev yerinin hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin'de "Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her zaman hizmetinizde olduğunu, başta bir yere gitmemiz sizlere olan hizmet ve hürmeti engellemeyecektir. Çalıştığımız her yerde kapımız ve gönlümüz sizlere hep açık olacaktır. Milletimiz size minnettardır, bizler sizlere minnettarız. Bu ziyaret beni onurlandırmıştır. Allah sizden razı olsun." diye konuştu.   

Son Güncelleme: 04.01.2017 23:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner249

banner250

banner229

banner216

banner159

banner233

banner248

banner240

İpek Eşarp Burada