İYİLİK NOKTASI YENİ HİZMET BİNASINDA

Kimse Yok mu Derneği Konya Şubesi iyilik halkasına yeni bir merkez daha kazandırdı

İYİLİK NOKTASI YENİ HİZMET BİNASINDA

Kimse Yok mu Derneği Konya Şubesi iyilik halkasına yeni bir merkez daha kazandırdı

10 Şubat 2013 Pazar 23:48
870 Okunma
İYİLİK NOKTASI YENİ HİZMET BİNASINDA
banner155

Kimse Yok mu Derneği tarafından açılan İyilik Noktası Akşehir Şubesi Meydan Mahallesi Nasredin Hoca Bulvarındaki yeni hizmet binasına taşındı.

            İyilik Noktası'nın açılış törenine Ak Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu, Akşehir Kaymakamı Ali Dursun, Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, bazı kamu kurum ve daire amirleri katıldı.

            Akşehir Kimse Yok mu Derneği Konya Şube Başkanı Hasan Aşçı, yaptığı açılış konuşmasında Kimse Yok mu Derneğinin yaptığı çalışmalardan bahsetti.

            Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, Kimse Yok mu Derneğinin toplum yararına çok önemli çalışmalara imza attığını belirterek yeni binasının hayırlı olmasının temennisinde bulundu.

            Ak Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu ise derneğin çalışmalarını anlatmaya gerek olmadığını, çünkü derneğin yaptığı başarılı çalışmalarla tüm gönüllere tahtkurduğunu belirterek dernek organizasyonuyla katıldığı Hindistan'daki Kurban Bayramının ve Mymar'daki, yardım organizasyonunun yaşantısı boyunca unutamadığı zamanlardan biri olduğunu söyledi.

            Yapılan konuşmaların ardından edilen duayla törene katılan protokol tarafından hizmet binasının açılış kurdelesi kesildi. Açılan iyilik noktasında gıda, giyecek, ev eşyası, temizlik ürünleri ve kırtasiye malzemesi gibi bir çok ürün bulunurken yardıma muhtaç kişiler bir alışveriş merkezi rahatlığı içinde gelip diledikleri ürünü alarak ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner229

banner216

banner159

banner233

banner240