Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINDAN KIŞ KAMPI SÜRPRİZİ!
banner155

18-25 Yaş aralığındaki tüm gençlerin katılabileceği ve gençlerin tatil zamanlarını kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerle değerlendirmeleri amacıyla ücretsiz olarak düzenlenen Kış Gençlik Kampları için başvurular http://kampbasvuru.gsb.gov.tr web adresinden de yapılabilecek.

Kamplara başvurmak isteyen gençlerimizin, 11 Ocak 2017 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. Sonuçların 13 Ocak 2017 tarihinde açıklanacağı ifade edildi. Kampa katılmaya hak kazanan gençler, ulaşım masraflarını kendileri karşılayacak ancak yol masrafları kampa katıldıklarında kendilerine geri ödenecek. Gençlerden, uçak kullanmayı tercih edenlere ise otobüs bileti üzerinden geri ödeme yapılacak.

YILMAZ: “EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ KAMPLAR SİZİ BEKLİYOR”

Daha önce kampa katılmış gençlerin başvuru yapabileceği kamplarla ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, yaptığı açıklamada; “18-25 yaş aralığındaki gençlerimiz için bakanlığımızın sunduğu bu fırsatı gençlerimizin kaçırmamasını öneriyorum. Çünkü bu kamp ile ülkemizin farklı yerlerinden gelen gençlerle tanışmak, birlik ve beraberlik ruhunu yakalamak ve kardeşlik hukukunu geliştirmek ve en önemlisi bu kamplarda eğlenmek ve öğrenmek. Ben ilçemizdeki 18-25 yaş aralığındaki tüm gençlerimizi kış kamplarına davet ediyorum” dedi.


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Saygıdeğer Okurlarımızın ve Halkımızın Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olmasını...

Haberi Oku