banner178

BAŞKAN PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, düzenlenen bir programla belediye personeli ile bayramlaştı.

BAŞKAN PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, düzenlenen bir programla belediye personeli ile bayramlaştı.

19 Haziran 2018 Salı 07:29
224 Okunma
BAŞKAN PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI
banner155

Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bayramlaşma programına Başkan Akkaya'nın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri, memurlar ve işçiler katıldı. Bayramlaşma programında, İşçi Sendikası Temsilcisi Veysel Tobi ile Memur Sendikası Temsilcisi İbrahim Öncel birer konuşma yaparak katılanların bayramını kutladılar.

Salih Akkaya da yaptığı konuşmada bütün personelin bayramını kutlayıp; “Allah daha nice bayramlara ailelerimiz ve tüm sevdiklerimizle beraber sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde bizleri eriştirsin. Biz burada rahatça oruçlarımızı tuttuk, iftarlarımızı açtık, çalışmalarımızı yaptık ve bayramı idrak ettik. Ama çevremizdeki ülkelere baktığımız zaman birçok Müslüman kardeşimiz  bu huzuru ve mutluluğu tamamen yaşayamadılar. Bu nedenle ülkemizdeki  huzur ve güven ortamının kıymetini bilmemiz gerektiğini düşünüyorum. Belediye olarak; doğumdan ölüme kadar her alanda hizmet götüren bir kurumuz. Bu işin zorlukları var ama bu zorluklar kadar da kutsal bir görevi ifa ettiğimizi her zaman ifade etmek istiyorum. Bunun için tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, hepinize tekrar daha nice bayramlar diliyorum.” diye konuştu. Akkaya, devam eden ve yapılacak belediye projeleri ile ilgili de bilgiler verdi.

Başkan Akkaya'nın konuşmasının ardından tüm belediye personeli birbiriyle bayramlaştı. Çeşitli ikramların sunulmasının ardından bayramlaşma programı sona erdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada