banner178

BAŞKAN OĞUL’DAN VEDA MESAJI

Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, 30 Mart 2014 tarihinde dolacak Belediye Başkanlığı görevi nedeniyle yayınladığı bir mesajla veda etti.

BAŞKAN OĞUL’DAN VEDA MESAJI

Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, 30 Mart 2014 tarihinde dolacak Belediye Başkanlığı görevi nedeniyle yayınladığı bir mesajla veda etti.

29 Mart 2014 Cumartesi 00:00
2382 Okunma
BAŞKAN OĞUL’DAN VEDA MESAJI
banner155

Başkan Oğul yayınladığı mesajında şunları kaydetti.

“Değerli hemşerilerim;

2011 Mart ayında Belediye Meclisi’mizin teveccühü ile seçildiğim Akşehir Belediye Başkanlığı görevimde 3 yıl boyunca siz değerli hemşerilerime en iyi hizmeti ve en güzel şeyleri verebilmek adına ekibimle birlikte gece gündüz demeden canla başla çalışmalar yaptık.

Sizlerden aldığımız destek ve güçle Akşehir’in çehresini değiştirecek birçok güzel işlere ve projelere imza atmaya çalıştık. Devraldığımız görevde bayrağı daha yukarıya taşımak adına yaptığımız bu çalışmalarda Allah’a şükürler olsun ki verdiğimiz her sözü yerine getirebilmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Akşehirliler hizmetin en iyisine ve en güzeline layıktır felsefesiyle hareket ettiğimiz hizmet dönemimizde elimizden geldiğince hem sizlere hizmeti, hem de şehrimizin ve Nasreddin Hoca’mızın adını ön planda tutmak adına çalışmalar yaptık. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Dileğimiz bundan sonra belediye başkanlığına seçilecek arkadaşlarımızın da bizim üstte tutmaya çalıştığımız hizmet bayrağını daha yukarılara taşımalarıdır.

Akşehir’de herkesin başkanı olmaya çalıştığımız görevimizi, 30 Mart 2014 tarihi itibariyle sonlandırmış olacağız. Görev yaptığımız dönem boyunca yaptığımız başarılı çalışmalar için bize desteklerini esirgemeyen Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Orhan Erdem’e, Milletvekilimiz Sayın Mustafa Baloğlu’na, Akşehir’deki tüm kamu kurum ve kuruluşlarındaki değerli idareci ve personellere, Belediye Meclis üyelerimize, tüm belediye personelimize ve en önemlisi desteğini hiç esirgemeyen siz değerli hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra içimizdeki Akşehir sevgisi ve görev aşkını başka platformlarda inşallah devam ettirmeye çalışacağız. Sizleri Allah’a emanet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Son Güncelleme: 20.11.2018 13:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada