banner178

BAŞKAN OĞUL'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul yarın kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Oğul mesajında şunları kaydetti:

BAŞKAN OĞUL'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul yarın kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Oğul mesajında şunları kaydetti:

13 Mayıs 2012 Pazar 16:01
850 Okunma
BAŞKAN OĞUL'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
banner155

"Kalplerimizdeki en değerli hazinemiz olan, dünyadaki hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimize duyduğumuz eşsiz sevgimizi sunacağımız bir Anneler Günü’ne daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

            Anneler, karşılıksız sevmenin, iyiliğin, fedakarlığın ve cefakarlığın en büyük örneğidir. Yemeden yediren, içmeden içiren, hasta olduğunuzda sizinle hastalanan, sevinçli olduğunuzda sizinle sevinen, dertlerinizde sizinle dertlenen bu değerli varlıklarımız için Peygamber Efendimiz de (S.A.V) “Cennet anaların ayakları altındadır” diye buyurmuştur. Atalarımızın da dediği gibi ‘Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar’ sözü, bir ananın evlatlarına verdiği değeri ve onlar için nasıl fedakarlık yaptığını ortaya koyan güzel sözlerden birisidir.

Bizlere verdiği karşılıksız sevgiyle üzerimizde değeri ölçülemeyecek kadar hakkı olan annelerimize layık birer evlat olmak, hepimizin en büyük görevlerinden biridir. Onları sadece bu günde değil, yılın her günü hatırlamalı ve gönüllerini almalıyız. Unutmamalıyız ki, analarımızın hakkı asla ödenmez.

            Bu duygu ve düşüncelerle; varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren, hayat boyu yol göstericimiz, baş tacımız olan ve anne olmanın en mukaddes gururunu taşıyan başta Şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimize de Allah’tan rahmet diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Son Güncelleme: 20.11.2018 12:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada